Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a jelenlegi boldog kapcsolatotokban fel tűnne egy régi szerelem?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok a mostani kapcsolatomban de a régi párom újra el kezdet érdeklődni irántam és össze zavart teljesen érzelmileg.

22/F


2014. jan. 14. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira boldog lenne a kapcsolatod nem érdekelne, hogy mi van a régi szerelmeddel.
2014. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtanám a régi "szerelmem".
2014. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan már volt, hogy nagyon vonzott egy férfi párkapcsolat mellett. De én ezzel semmit nem szoktam kezdeni.


Ha nyit is felém megmondom, hogy az én hajóm elúszott.

2014. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa pont most.

Én az új mellettem döntöttem, pedig nem volt könnyű helyzet, elég bonyolult...


De mindegy, a lényeg, hogy a volt pároddal valamiért szétmentetek, valamiért nem működött, és ez sosem lesz jobb és sosem lesz másképp, ha egyszer tönkrement, akkor ott már nincs mit tenni. Az új kapcsolatban viszont még ott a lehetőség, és azt kár félredobni egy régi - elvileg lezárt - érzelemért.

2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz.arnám.
2014. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a hangsúly a RÉGI-n van...


semmit...

engem nem zavart össze...

mert régi szerelem, exszerelem...

mert most /akkor amikor történt is már/ szerelmes vagyok a páromban, így a régi nem számít....a múlt... és a múlt elmúlt..

ezért sem vagyok pl féltékeny a párom exeire..tudom, hogy hasonló hozzáállása van, mint nekem,


az a baj, hogy a mostani párkapcsolatodban csak hiszed, hogy boldog vagy, ha ennyire meg tud zavarni a régi vagy még nem zártad le. ha így van akkor tedd meg gyorsan magadban mert" 2 szék és a pad" esete kockázata forog fenn

2014. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki azért tűnik fel, mert kapcsolatot akar. Egyáltalán megkérdezted a lánytól, hogy miért jelentkezett? vagy csak te hiszed azt, hogy kapcsolat miatt?
2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok, mint Alfonzína

az ex pedig azért ex, mert vagy sose tudtam szeretni, vagy elmúltak az érzések és max. unalom/undor fog el, mert kb. egy idiótának tartom őket visszanézve.

biztos nem kezdenék eggyel sem újra

2014. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából azért zavarodtam össze mert nagyon szeretettem talán még most is lehet hogy szeretem de én miattam lett vége a kapcsolat ezért gondolkoztam be azon hogy mi lenne ha újra megpróbálnánk.

Akkoriban amikor együtt voltunk nem egyezett a jövőbeni nézetünk meg nem voltam határozott.

2014. jan. 14. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a régi mellett döntenél, az a jelenlegivel szemben nem volna fair.
2014. jan. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!