Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik viselkedés jellemzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik viselkedés jellemzi inkább azt hogy bejövök valakinek? Ha mélyem a szemebe néz több ideig, vagy ha nem igazán mer a szemembe nézni hosszasan, és amikor rá nézek elkapja a tekintetét?

Figyelt kérdés

1. Férfi:


Akárhol meglátott hosszasan, szemrebbenés nélkül bámult. Ha oda néztem sem kapta el a tekintetét vagy fejét, folytatta a szemezést. Ugyan ez volt beszélgetésnél is.


2.Férfi


Csak sunyiba nézett. Ha oda néztem hamar tovább nézett, és úgy csinált mintha nem is engem nézett volna. Beszélgetésnél nem igazán nézett hosszú ideig a szemembe, inkább kerülte a szemkontaktust, mert kínosnak érezte. Sosem bámult feltünően pofátlanul. (Egyáltalán nem csendes típus amugy)



2020. júl. 23. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább az első.. folytonos szemkontaktus, mintha inná a szavaidat.

a második eset is előfordulhat, de eddig többször hallottam nők esetében, akik annyira félénkek voltak a kiszemeltjük előtt, hogy nem mertek a szemükbe nézni, s csak a hajukat csavargatták...

de szerintem ez is más minden férfinál :D személy szerint nekem az első nyilvánvalóbb :)

2020. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2020. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Észre fogod venni kérdező, ha egy férfi úgy néz, hogy szinte leszedi a ruhát rólad a szemével. Már a pillantásán is látszik az adott férfinak, akár mennyire is rejti:D Azonnal tudni fogod:D
2020. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

1 bátrabb


2 bátortalan


3 egyik sem akar semmit

2020. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jajj hát valószínűleg azért nézel valakit folyamatosan, mert nem tetszik :))

Vagy azért vagy zavarban előtte mert nem vált ki belőled semmit :D

Engem az érdekelt volna, hogy melyik srác az, aki tényleg érdeklődik, nem csak szexet vagy egyebet akar :D

2020. júl. 23. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki kihívóan bámul, annak a komoly érzései a lába közt vannak, mert a szerelem nem ilyen, a szerelem sebezhető. Egyszer egy lelkipásztor pszichológus mondta, hogy az elején a szerelmesek kerülik egymás pillantását, zavarba jönnek, de ez csak az elején van így, gondolom amíg megy az egymás felé puhatolózás. Amikor kiderül, hogy kölcsönös a vonzalom és ki mernek tárulkozni egymás felé, akkor jöhet az egymás bámulása. Ha alaki ezzel kezdi, az csak szexet akar.
2020. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,valami hasonló válaszokra vártam.

Egyetértek amúgy.

2020. júl. 23. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyit hozzátennék, hogy emiatt ne szaladj el megvenni a menyasszonyi ruhát. Annyi tényező befolyásolja az emberi érzéseket. Nálunk pl. meggondolta magát. Pedig kerülte a tekintetem, ezt észre is vettem. Aztán bejött a munkahelyemre csak úgy, tetőtől talpig elvörösödött, mégis meggondolta magát. Mert elkezdtek rólunk pletykálni és ez még korai volt. Kimondták azt mások, amit még ő se vallott be magának. 3 hónapig nem jött a közelembe se. Később, amikor a felbolydult kis lelkivilága helyreállt, jött volna, de nem voltam többé vevő erre.
2020. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem megyek nyugi :)) sokkal bonyolultabb ez a történet is.

Volt már mindkét típsú emberhez közöm, de valahogy én is inkább azt éreztem hogy az első verzió ami őszintébb érdeklődésre vall.

2020. júl. 23. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a bámulós? Mert én pont nem így vélem.
2020. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!