Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi a különbség a viselkedésetekben ha csak haverként tekintetek egy csajra, vagy ha bejön nektek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
többet bókolok neki + célozgatok,elhívom kettesben sétálni
2010. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bandeee ***** válasza:
Szűkszavúbb vagyok, nem mesélek neki dosznó vicceket, meg azt sem, hogy az előző bnőm mennyire volt jó az ágyban. Sokat érdeklődök felőle, igazából érdekel h. miven vele (vagy tettetem). Asszem ennyi.
2010. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem sok, csak jobban figyelek hogy ne mondjak olyat amit esetleg félre érthet és azt hiheti hogy tetszik vagy ilyesmi.
2010. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17:30 vagyok, már úgy értem akire haverként tekintek arra figyelek jobban h mit mondok.
2010. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem 'szivatom' úgy mint egy fiú havert, kedvesebb vagyok, próbálom érzékeltetni vele kis dolgokkal.Viccelődök vele, néha kicsit beszólogatok, de csak módjával. Na meg persze az alap udvariasságra és figyelmességre jobban odafigyelek.
2010. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön akkor: szők szavúság,bók,2-esben séta,hülye haveroktól kimélni....minden ami kedvesség
2010. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!