Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lájkolja más lányok képeit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolja más lányok képeit?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, instán van pár lány közös ismerősünk, sok olyan lányt lajkol aki pózol csinos stb. Gondoltam bejonnek neki az ilyen képek , én is felraktam egesz alakosat haspolósat, nem annyira durva (nincs kinn semmim csak a hasam.) Erre amikor beszéltünk mondja hogy miért rakok ki ilyen képet nem kellene..féltékeny? Akkor miért lajkolja a többi lány hasonló képeit? Én csak miatta raktam ki azt hittem bejön neki.

2020. júl. 23. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarja, hogy más is lássa milye jó tested van.
2020. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha neki akarsz tetszeni, akkor miért nem neki küldted el azt a képet?

Felteszed instára, mint a többi likevadász pcsa, amikor te nem olyan vagy, ő meg nem olyan barátnőt akar.

Ennek semmi értelme, döntsd el kinek akarsz tetszeni, neki, vagy az összesnek.

2020. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én elkerülném.. már most ez van hogy ő más lányokat lájkolgat de te ne merj kirakni semmi olyan képet, ahol kilátszik a bőröd.....
2020. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert a férfiak többsége szereti nézni akár képeken akár élőben a csinos/szép/szexi/aranyos lányokat. Én is vagy 20-30 nőt követek instagramon csak azért mert jól néznek ki de csak ennyi, ennél semmi több nincs a dolog mögött. És persze olyan képeket is szeretek megnézni ahol az adott nő félmeztelen vagy sokat mutató ruhákban van. Mivel semmi közöm ezekhez az emberekhez ezért nekem csak jó ha többet látok belőlük mint kellene. Ez az ő dolguk hogy mit mutatnak meg magukból a világnak és az ő dolguk hogy ezt párkapcsolaton belül hogy kezelik. De ha tegyük a párom rakna ki félmeztelen képeket azt én sem feltétlenül tolerálnám. Ha valaki kapcsolatban van szerintem ne mutogassa a testét többszáz/többezer ember előtt mert nem illik
2020. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem ismerem a srácot így csak találgatni tudok. Nekem az a tippem, hogy nem érzi magát elég jóképűnek és emiatt reménykedik visszajelzésekben általa jobbnak vélt nőktől. Érdekes, hogy kapcsolatra azért nem kellenének neki az ilyen nők (teljesen érthető okokból), csakhogy sejtem, hogy ő meg a férfi verzió lehet (kettős mérce...). Nem minden férfi ilyen, bármit is mondanak itt vagy máshol. Ne változz meg csak azért, hogy jobban tetssz valakinek, az ilyen nem méltó rá. Én a helyedben elfelejteném...
2020. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Neked sincs valami sok eszed. A lényeg hogy te maradj meg mellette akit kúrogathat, melletted meg azt csinálhasson amit csak akar! Tipikus...
2020. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is neki az a lényeg, hogy te hű maradj hozzá, ő meg azt csinálhasson, amit csak akar. Nem terveznék vele hosszú távra, ezek nem jó jelek.
2020. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez már most gáz, hogy szabályozni akar abban, hogy mit rakhatsz ki, meg mit nem. Még együtt se vagytok, de már zavarja.
2020. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Képmutató és kontrolláló. A kurváktól áll a farka, de csak a szentszüzeket képes tisztelni. Kerülném.
2020. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
9-nek van igaza szerintem és rengeteg ilyen. Valóban kettős mérce, és az ilyen sosem fogja tisztelni a nőket. Egyet sem. Offolnám.
2020. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!