Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy függ össze a személyiségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy függ össze a személyiséggel az hogy valaki mennyire érzi az erős légszennyezést? Igénytelenebb az a férfi aki semennyire se érzi mint az aki érzi?

Figyelt kérdés
Én valahogy olyanokhoz vonzódtam mindig akik érezték ezt is, vagy pl hogy melyik víz vagy étel a jobb minőségű, de sokszor olyanok akartak összejönni velem akik büszkék voltak arra hogy őket úgymond "semmi nem zavarja". Viszont ők számomra nem voltak vonzóak.

2020. júl. 24. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan!
2020. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igényten, csak nem hozzád való. Te intenzívebben érzékeled a külső hatásokat, egyértelmű, hogy partnerben is magadhoz hasonlóhoz vonzódsz.
2020. júl. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért jobb az a férfi aki érzi jobban a külső hatásokat, mert a gyerekek is jobban érzik, és akkor nem fog nekik olyat adni, vagy olyan helyre vinni ami jóvanazúgy. Szóval ha valaki jobban érzékel, abban jobban meg lehet bízni szerintem. De lehet hogy az olyanoknak akiknek minden jól van ahogy van, nekik nem való gyerek. Mondjuk a partnerüknek is néha nehéz lehet mellettük, hacsak nem hasonlóan minden mindegy neki.
2020. júl. 24. 05:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Apám pl nem érzékel szinte semmit de koszt se nagyon, levegőminőség, stb, és folyamatosan idegbeteg ha valaki más jobban érzékel mint ő. Elég nehéz gyerekeknek úgy felnőni hogy a szülei nem érzik, és kiröhögik az igényeit, illetve emiatt betegek amíg rájuk vannak bízva hogy "vigyázzanak" rájuk. Nem tudnak...

Nem tudom hogy alakult ilyenné a világ hogy szinte az a jó ember akinek tulajdonképpen alig működnek az érzékszervei. Így mindent csak elrontanak, mert nem érzik ha baj van.

2020. júl. 24. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Az igényesség sok mindenre kiterjedhet, különféle emberek más-más dologra lehetnek érzékenyebbek.


Viszont ja, elmondásod szerint akit tényleg szó szerint “semmi sem zavar” vagy semmi sem foglalkoztatja ōt, nincs egy meghatározott értékrendje, érdeklōdési köre, az nyilván igénytelennek nevezhetō.

2020. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!