Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha beleszeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha beleszeretek a pszichológusomba?

Figyelt kérdés
kb. 5évvel idősebb nálam, mindketten vonzódunk a másikhoz és egyedülállóak vagyunk. Tudom, hogy ez nem túl normális dolog, de mégis mit lehet tenni? hagyjam és az érzéseimre bízzam magam, vagy hagyjam a fenébe?

2012. dec. 13. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csak te erzed ezt? Gondolom az nem etikus ,hogy ugy jon ossze veled ,hogy a paciense vagy :D kamugyanus ez a kerdes nagyon ...
2012. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attila te nem meghaltál '37-ben?
2012. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak azért érzed magad szerelmesnek, mert ő meghallgatja minden gondod-bajod?

Honnan tudod, hogy ő vonzódik hozzád?

2012. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan fog tudni kezelni! :-)
2012. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Ő is ember,lehet zakkantabb mint te vagy :D
2012. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
flörtöltünk egy csomót és sokszor vetett szemet az idomaimra :P ő is mesélt magáról és az életéről és viccelődött sokat, és tényleg flört volt...
2012. dec. 13. 22:39
 7/15 anonim ***** válasza:
kamu
2012. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mi kamu?:S

jah értem. mostmár nem a kérdező helyesírását szekáljátok, hanem minden kérdéshez odaírjátok h kamu. hát kösz...

2012. dec. 13. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Általános jelenség, hogy az emberek úgy érzik, beleszerettek a pszichológusukba (ezt az egyetemen is tanítják)

2. A pszichológusnak pontosan tisztában kell lennie azzal - hiszen ez a szakmája -, hogy ez nem valódi érzelem, és ha mégis visszaélne a szituációval, azzal súlyos etikai vétséget követne el.

3. A pszichológus dolga az adott esetben az lenne, hogy tudatosítsa benned, hogy amit iránta érzel, az NEM szerelem és még véletlenül sem lehet köztetek semmi (ez alapvető szakmai követelmény!)

2012. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetne bele? S miért ne történhetne meg fordítva is? Bármi megtörténhet, én azt mondom. Ha valóban így van, nem hiszem hogy ez olyan borzasztó egy dolog volna.
2012. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!