Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a normálisan gondolkodó nőket is megalázzák kigúnyolják, ha nem pár tolják őket?

Figyelt kérdés

Múltkor a munkahelyemen is meg lett szólva a kolléganői által egy lány, hogy mi az, hogy egy olyan "szar" helyen kérték meg a kezét meg hogy az a gyűrű biztos nem gyémánt. Meg hogy többet vártak attól a nőtől, így is a lakásában él a hapsi...


De itt van például ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Több ember is mondta, hogy nem a gyűrű ára számít, nők és férfiak együtt. Mégis, milyen meglepő le vannak pontozva, de még azok a nők is, akik normálisan állnak a témához és racionálisan fel tudják fogni, hogy semmi különbség egy félmilliós és egy százezres gyűrű között. És a legundorítóbb az egészben, hogy a pénzéhes repedtek még le is nézik azokat, akiknek más a felfogása.


Miért kell még egymást is "elhallgattatni"? A férfiak egy dolog, ezen az oldalon van férfigyűlölet meg nőgyűlölet is. De az, ahogy itt is nevelik egymást a nők a piócaságra, az azért durva.


2020. júl. 24. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Te most itt csak a gyűrű témára térsz ki, de vannak általánosabb helyzetek is.Általában aki normális értékrend szerint él a mai világban valahogy nem "menő". Néha én is érzem ezt amit írsz. Pl. a kolléganőimhez naponta jön a futár egy-egy ruhaneművel,amit aztán egyszer kb felvesznek, vagy rossz mérte, mégsemtetszik indokkal, visszaküldenek.

A mai világban sajnos a látszat nagyon számít, és sok ilyen bíráló nőnek a háttere nagyon nem az általa kimondottakat tükrözi.


Nem kell velük foglalkozni még akkor sem, ha a normális értékrendű nő kilóg a sorból.

2020. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, itt mindenki azért szid bennünket, hogy nagyon összezárunk, akkor most melyik?

Amúgy kreálsz itt egy álproblémát. Senkit nem érdekel, mások mit mondanak a dolgaimról. Engem sosem érdekelt, kinek tetszik az eljegyzési gyűrűm vagy bármi másom.

Amúgy nem csak nők szoktak ilyeneket hozzászólni, van itt pár pasi aki azt élvezi hogy nőnek adja ki magát és tipik aranyásó vagy épp nőellenes hozzászólást ír "nőként".

A pontozást meg ne vedd alapul, valami fogyatékos állandóan lepontoz embereket olyan kérdéseknél is, mint pl: neked elváltak a szüleid? Nos, erre az igen és a nem válasz egyformán hasznos, nem igaz? Hát nem. Itt a gyakorin súlyos százalékbeli különbségek vannak nem és nem vagy akár igen és igen között. Engedd el ezt a problémát, amit azért kreáltál, hogy utálhasd az "itteni nőket".

2020. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
ja, és amúgy pont fordítva van, most néztem meg hogy le vannak pontozva azok akik szerint sok pénzbe kell kerüljön a gyűrű, és felpontozva az, akinek ezüst gyűrűje volt. Ennyit erről.
2020. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as legutóbb még az ő százalékaik voltaknaz egekben :D
2020. júl. 24. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Látod, ezt mondtam neked a százalékokról. :-) Ne vedd alapul.
2020. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez olyan mint az ,hogy a fő állású anyákat...a nő társaik cselédnek és minden szrnak elhordják,csak mert a nagy karrierjük és pénzükkel együtt is egy fostegner az életük.Leginkább önigazolás.Próbálják bizonygatni ,hogy ők mennyivel jobbak értékesebbek mint más...mint ha ez igaz lenne vagy létezne ilyen.

De ez férfiaknál is meg van...

Vagy pl munkahelyen 0tudással addig nyal és áskálodik ,hogy feljebb kerüljön aztán mindenkinek teszi magát ,hogy ő micsoda siker ember és nem akárki kis pizza futár,stb.

2020. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Azt se tudod, hogy ki van egy hozzászólás mögött, arc és név nélkül mindenki azt ír magáról, amit akar. Néha pont megtévesztésből írja ki valaki a végére, hogy 18L vagy hasonló.

Te meg ez alapján ítéled meg a nőket? Ez rólad árul el elég sokat.

2020. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Azt vettem észre, hogy a nők sokkal agresszívabbak. Alapesetben elnyomják ezeket a dolgokat, mondjuk társaságban, hogy jobb képet fessenek magukról, ettől aztán több lesz bennük a frusztráció és agresszívabbak lesznek.

A férfiak simán csak agresszívak, de szemtől-szemben. Ha probléma van, egyenesen beleállnak a másikba. Ehhez a férfiak hozzászoktak, ezért sokszor előre leveszik, hogy a másikkal lesz e gond és úgy kezelik. Szóval, kevesebb helyzetet generálnak maguk között.


Az sem véletlen, hogy sokkal több nőtől hallani, hogy csak férfiakkal tud barátkozni, mint fordítva.

2020. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Én kértem az 500 000-es gyűrűt.Bár nem értem miért vagyok pénzéhes repedt,amikor elvileg egy hosszú,boldog kapcsolat után kérik meg a kezemet,olyan valaki akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

Bár itt az is aranyásó aki egy kólát kér a randin.Komolyan azt hiszitek,hogy ez az összeg olyan nagy,hogy egy igazából pénzre menő nő csak egy pillantást is vetne rátok?

Én ennyiért akarok gyűrűt,más meg kevesebbért,megintmás többért.


A kérdésre a válasz,a nők írigyek.Főleg akik megkeseredettek.Semmit nem kell csinálnod,hogy megszóljanak.A férfiak is ugyanezt csinálják,ha nem adsz nekik p...uncit.Engem nem érdekel ki mire költ,nem szoktam megszólni olyat,aki nem árt nekem.

2020. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként úgy tapasztaltam eddig az életem során, hogy tök mindegy, mit csinálok és milyen értékrend szerint élek, mindig lesznek nők, akik emiatt kritizálnak, irigykednek, kibeszélnek, megaláznak, keverik a sz#rt és ellenem fordítják az embereket, ha épp nekik nem tetszik, amit csinálok (attól függetlenül, hogy őket egyáltalán nem érinti a dolog semmilyen módon). Ez van, ilyenek a nők (egy részük legalábbis).
2020. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!