Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/lányok melyik fürdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok melyik fürdő bugyit szerettek jobban a tangás vagy a hagyományost? Szerettek ha meg nézik a feneketeket?

Figyelt kérdés
Kort is
2020. júl. 24. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem azert megyunk strandra, hogy a perverz szuzek bamuljanak.
2020. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Engem nagyon zavar én a rövidnadraf jellegűt szeretem azt is hordok mindig. (ilyesmiket : [link]

A sima bugyi szerintem hülyén áll a tanga pedig nagyon feszélyezne.

2020. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Inkább tangás bikini alsókat hordok. Ebben érzem jól magam, szeretem ha mindenhol barna vagyok és szerintem ez áll nekem a legjobban, nem az egész feneket eltakaró mamás bugyi. És nincs is mit takargatnom, szóval bámulhat aki csak akar :D (az irigyek is)

25n

2020. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Jobban szeretem a kicsit tangásabbat. Ami nem vág a seggembe, de nem is ilyen hatalmas vitorla. Nem zavar, ha megnéznek, de nem arról szól már nekem a strand, hogy mutogassam magam. Lassan házas asszony vagyok, már minek. :) Azért nyilván akkor érzem jól magam, ha szépnek tartom magam egy bikiniben.
2020. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szoknyás fürdőruhám van. Nem a férjem vagy a gyerekek miatt, nem is a testemmel van bajom, egyszerűen nem szeretem mutogatni magam.
2020. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos mindenképp, utálom a tangát sima bugyi formájában is.
2020. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 32/N
2020. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
A kettő közöttit szeretem. De nem azért megyek strandra hogy minél többen megbámuljanak. Nyilván megszoktak nézni, de van aközött különbség mikor rám pillanatnak vagy nyál csorgatva elkezdenek bámulni, az utóbbi nagyon zavaró.
2020. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima bugyit. Ebbol is kilatszik, de a tanga nekem a strandra tulzas lenne!
2020. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima bugyi vagy ilyen rövidnacis fazon. A tangás fenekem nézegetése a párom kiváltsága 😁
2020. júl. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!