Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondtam volna a szexpartne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtam volna a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés
Szexelünk egy lánnyal, de ő többet akart én meg nem, mert nem elég szép és kérdezte, hogy mi a baj vele, de nem mondhattam meg neki az igazat, mert akkor nem fog többet lefeküdni velem.
2020. júl. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ásd el magad jobban jár a világ.
2020. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Jó gusztustalan vagy, ha a punci miatt hazudsz neki...
2020. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most miért? Én örülnék, ha egy nálam jobb csaj szexelne velem.
2020. júl. 25. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Az elején megmondtad,hogy csak szexkapcsolatot akarsz? Ha igen,hivatkozz erre. Mondd,h nincs Vele baj,de nem akarsz többet. Ha az elején nem beszéltetek erről akkor most legyél Vele őszinte,de ne hitegesd és ne alázd meg.
2020. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szóval, ha mondjuk 6/10 helyett 8/10-es lett volna, akkor feleségül vennéd, így csak dugásra jó a csaj?


Mélyérzésű, komoly gondolkodású férfi vagy, barátom.

2020. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező egy gyökér, de azért a csajt sem kell sajnálni. Ha ezaz úriember keféli, de bedől olyan szánalmas hazugságnak, hogy kapcsolatra jobbat érdemelsz nálam, túl jó vagy hozzám akkor így járt.
2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi álszent hülye válaszoló! Rohadt sokan vannak szexkapcsolatban. Mi bajotok vele? Becsavarodtatok a szexhiánytól?????


Mondd el neki hogy mit gondolsz! Csak próbálj árnyaltan fogalmazni. Vagy kérdezz rá, hogy neki mi nem tetszik benned és csak azokat mondd róla is.

2020. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!