Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki mindig csak szexre kell a férfiaknak, de egy férfinek sem kell barátnőként? Szerintetek miért van ez? Mindig olyan férfiakkal kezdtek ismerkedni, akik kb. bárkit megkaphatnak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

*Szerintetek miért van ez?


Úgy viselkedsz, úgy nyilvánulsz meg, ezt váltod ki belőlük.

No meg: hasonló-hasonlót vonz.Ha nem változtatsz magadon ez lesz egész életedbe. Ha pedig egy butább egyedet ki is fogsz, és meg tudsz magadnak fogni, idő kérdése ls meg leszel unva, végül lelép tőled. De tartóst addig amig meg nem változol, és önmagadat át nem alakítod nem fogsz összeszedni.

2020. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Ezen férfiak szerint:


-nem nézel ki olyan jól, hogy felvállaljanak téged önmaguk, a családjuk és a barátaik előtt, mint barátnőt. Néha ürítésre használnak téged és ennyi.


VAGY


-nem szimpatikus nekik a személyiséged.

2020. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez az ezt váltod ki belőle tipikus nárcisztikus felelősség-áthárító szöveg. Mintha a pasi nem lenne hibás, amiért össze-vissza hazudik a szexért. A nő is hibás, ha nem utasítja vissza, de attól még a hozzád hasonlók férgek.
2020. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Sokáig voltam ilyen helyzetben. Nem tudott mindenki felültetni, de kiderült általában, hogy az volt a cél.


Inkább az volt a baj, hogy nem válogattam könyörtelenebbül. Túl elnéző voltam belsőre és nem játszottam a magam játékát. De az igazság az, hogy aki unja a beszélgetős randikat vagy nem dumál veled akár oldalakon keresztül, azt ott kell hagyni a pokolba.

2020. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként sok férfinek ez a célja. Szarrágók beruházni egy kurvára, egyéjszakáshoz meg bénák, ezért marad a kapcsolattal beetetés majd a hirtelenmeggondoltammagam
2020. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Miért fizetnének 20 ezer forintot egy kurváért, ha nem csak a szexet kereső, de a "hülyére vehető típusú", komoly kapcsolatot kereső nőket is megdugogathatják, aztán kidobhatják?
2020. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ami a ferfiaknal a friendzone, a noknel a fuckzone....
2020. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én is erre keresem a választ. De az szánalmas és gusztustalan hogy ott a gyakorin a nő a hibás mert atverik és az atvero fél aztán semmiről nem tehet mert hát hagytad magad.
2020. júl. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Mióta 2 gyerekes elvált nő vagyok, én is ezt vettem észre a velem ismerkedni akaró férfiak részéről. Csak éppen nem hagyom magam és akkor kapom meg, hogy mit képzelek, másra nem lennék jó 2 gyerekkel.
2020. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik hogy menő csávókhoz vonzódik a nő, hanem azon, hogy a nő ezt az egészet hogyan kezeli.

Alap, hogy minden pasi szexet akar, és mindenkinél bepróbálkoznak.

A nő feladata hogy hagyja e teperni a pasit, vagy azonnal odadobja magát neki, észreveszi e hogy ő többet ad a kapcsolatba mint a pasi, észreveszi e hogy túl mézesmázas a pasi, tehát vannak bőven jelek rá ha a pasi nem gondolja komolyan azt a kapcsolatot, sorolhatnám a végtelenségig a jeleket.

Mindenki átverhető, nyilván én is, de azért velem még ilyen nem fordult elő, mert legyen egy nőnek tartása, esze, ne engedjen meg mindent a pasinak.

Sok, nagyon sok múlik a nőn!

Gyakorlatilag ha okos, ügyes, teljesen ő tud irányítani egy kapcsolatot.


Nem véletlen, hogy a nőcsábász hírében álló férfiak végigk...ják a fél megyét, aztán egyszercsak feleségül vesznek egy visszafogottabb csinos lányt, aki teljesen az ellentéte az eddigi kapcsolatainak, hát lehet gondolkodni rajta vajon miért.

2020. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!