Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nőt választanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanatok?

Figyelt kérdés

1. 1 gyermekes elvalt huszon éves nő.. (apuka nincs képbe)


2. 3 abortuszon túl van szintén huszon éves nő


A kérdés csak érdekesség itteni kérdések ihlettek meg ugyanis mind 2 kategóriát nagyon szidtak az itteniek. Kíváncsi vagyok ha muszáj lenne választani akkor melyiket.



2020. júl. 26. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Inkább a 2. verziót választanám. Soha nem akarnék komoly kapcsolatban lenni egy 1 vagy több gyerekes elvált anyukával. Max. szexkapcsolatra akarnám.


28/F

2020. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

2.

Nem ítélem el az abortuszt. Normális lelkületű ember felelősségteljesen próbálja elkerülni, hogy választania kelljen az abortusz és a nem várt gyerek kihordása között, de ha már megtörtént a baj, bizonyos helyzetben semmivel nem rosszabb az abortusz a gyerek megtartásánál. Ilyen egy huszonéves esete is, aki ha vállalta volna a gyereket, valószínűleg a csupasz valagán kívül semmije nem lett volna, amire vállalja és lelkileg sem áll ilyenkor készen a többség. Nekem szimpatikusabb egy olyan nő, akinek nem viszket a méhe gyerek után a józan eszét eldobva, ezért maximálisan megérteném az abortuszt.


Azt is megértem, ha valaki megszüli, csak azzal egyszerűen nem illek össze. Én mindent megteszek azért, hogy ne legyen gyerekem, amíg nincs normális hátterem és örülnék, ha a párom is így gondolkodna és nem végzettség meg tartalék nélkül szülne egy labilis kapcsolatba.

2020. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
19%

Hàt, a kettest màrcsak azért akarnàm jobban,mert hasonlíthat exemre...


No,de ettől függetlenül, valósàgosan egyik sincs hàtrànyban a màsikhoz képest.

2020. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen ebbe teljesen egyetértek veled kedves 2.ik válaszoló...


Mondjuk ismerek olyat a környezetemben akinek több abortusza is volt csupán azért mert felelőtlen volt és még gyakorlatilag büszkén is mondja ráadásul ronda is... Ellenben az első esettel 7 évig voltak együtt a párjával majd szetmentek dolgos rendes csaj nagyon csinos lett is neki új párja... Ha ezt a két esetet nézem és persze a két lányt akkor közülük én a gyermekes lányt választanám

2020. júl. 26. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Az abortuszt könnyebb úgy kezelni a másik félnek, mintha megsem történt volna, ameddig egy gyerekkel ezt nem lehet megtenni (nyilván).
2020. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5os válaszoló.. Igen akár le is tagadhatja de mi van ha emiatt már nem lehet több gyermeke? Akkor akár hátul ütő is lehet...


Persze a másik esetben igen ott egy gyerek aki akkor is ott lesz ha piros hó esik

2020. júl. 26. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
4: nem a végletekkel kell jönni szerintem... Jól szituált emberek között is ismerek abortuszost meg gyerekest is. És aki elvetette a gyerekét, majd a megfelelő kapcsolatban és megfelelő időpontban szült, sokkal összeszedettebb, mint a huszonéves, akinek a gyerekét rendszeresen le kellett passzolgatnia, hogy elvégezzen valami OKJ-t
2020. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es hát igen van ez fordítva is...
2020. júl. 26. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
1%

Egyiket se.


1. nem nevelem más gyerekét.

2. nem érdekel olyan nő, aki felelőtlen és nem képes a megfelelő védekezésre.

2020. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

2.


Sajnos nekem is volt abortuszom, és nem azért, mert felelőtlen voltam, hanem egy nagyon súlyos lelki állapotba kerültem, így a FÉRJEMMEL (!!) az abortusz mellett döntöttünk, mert már az öngyilkosságon gondolkoztam, olyan mélyen voltam. Ezzel most azt akarom mondani, hogy nem kell rögtön ítélkezni, hogy biztos felelőtlenül dugott össze-vissza, szerintem senki nem jókedvéből esik át egy ilyen műtéten...

2020. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!