Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miből veszik észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miből veszik észre, ha pl. a munkahelyen bejön egy nőnek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak ezt mindig észreveszik. Még akkor is, ha nem jönnek be a nőnek.
2020. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Észreveszem, mert felnőtt, egészséges, normális, hetero férfi vagyok.


A hangja, viselkedése, mozdulatai, szaga,...

2020. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a férfiak általában nem jól veszik a jeleket. Valakik az egyértelműséget sem látják, mások viszont a szimpla kedvességet, egyszerű mosolyt is annak veszik.
2020. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs, hogy "egyértelműség", általában olcsó célzások és detektív-képességek nélkül láthatatlan nonverbális jelek szintjén. ("Felé fordította a lábfejét" meg ilyen hülyeséget amiket senki nem figyel)
2020. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
De van egyértelműség, pl. ahol tehetem felveszem vele a szemkontaktust, mosolygok, megérintem, keresem a közelségét, a beszélgetés lehetőségét stb.
2020. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

5.


És pont ezaz, hogy nem. Van vagy 5 női kollégám akikre ez igaz, mégis tudom, hogy semmit nem akarnak tőlem és igazából én sem tőlük, de az ilyen szemkontaktus meg érintgetés a közvetlen emberek számára alapdolog, a beszélgetés lehetőségét pedig márcsak az unalom vagy a társasági érzés miatt is keresi az ember. Ezek nem egyértelmű jelek.


Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy X kialvatlan, sokszor szédült és kába, lassult a reakcióideje = X drogozik, mert ezek "egyértelmű" jelek, holott nem. Utalhat rá távolról, de olyan, hogy egyértelmű jel nincs. Csak, ha kerek-perec kimond valaki valamit. Persze akkor is lehet manipuláció vagy csapda.

2020. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzi, hogy hány cukorral iszom a kávét és mennyi tejszínnel, és minden reggel mikor bemegyek odahozza az asztalomhoz.
2020. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehhh... Nem készítek neki kávét, de ha minden áldott reggel mosolygok rá, meg ahányszor összefutunk, sőt, szabadidőmben is vele társalgok, az azért elég beszédes.
2020. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!