Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookra megjelölöd állapotb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookra megjelölöd állapotban ha párkapcsolatban, vagy házasságban élsz?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem a kérdés, mert 1 hónapja együtt vagyok egy sráccal , de mi nem tesszük ki ezt facebookra, képeket sem osztunk meg stb. és egy barátnőm kérdezte, hogy miért nem rakom ki, szégyenlem-e? Ez a mai világban ennyire általános lenne? Mellesleg 1 hónap kapcsolatot szerintem még nem kell kitenni, bár én később se szeretném. Szerintem ez csak ránk tartozik, aki meg közelebbről ismer minket az úgyis tudja. Vagy a mai világban már az számít normálisnak ha mindenki megjelöli párjának a másikat facebookon?
2020. júl. 27. 04:48
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ha a kor az számít, akkor 20-26 évesek vagyunk. (de bármilyen korosztályban jöhet válasz)
2020. júl. 27. 04:50
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ki van rakva, hogy kapcsolatban vagyok, de az nem, hogy kivel. Semmi ilyesmi nincs mogotte, hogy csak ram tartozik vagy egyebek, szimplan halalosan leszrom, van jobb dolgom is, mint Facebook beallitasokat butykolni, amikor szingli voltam, akkor is ez volt kint, mert eszembe se jutott, hogy most allitgatnom kellene. Egyszer beallitottam, mert ujdonsag volt hogy huuu most ezt atallithatom, valamikor 6 eve, aztan tobbet nem nyultam hozza🤷🏼‍♀️
2020. júl. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed hogy mit akarsz kirakni facebookra.
2020. júl. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én minél kevesebb személyes dolgot rakok ki Facebookon.

Nincs kint nálam.

2020. júl. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kint
2020. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Mi kitettük hogy kapcsolatban 4 randi után.
2020. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kint, gyerek is van, arról sincs kint fotó sem életesemény se más. Valahogy nem bírom,ha túl sokan "látnak bele" az életembe. Egyet értek Veled, akik valóban ismernek, úgyis tudják.


Ha jól esik, tegyétek ki, ha meg nem, akkor kit érdekel,hogy más hogy szokta :)

2020. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincsen kint, pedig lassan 5 éve vagyunk együtt. Igaz, képeket rakok ki magunkról, de kb 2-3 havonta.
2020. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nekem csak a születési hely van kinn nyilvánossam mint adat.

Képeket rakunk ki néha.

N28

2020. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Egy képem van kint (a profilkép), meg asszem a lakhely. Semmi más adat.
2020. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!