Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-26 éves nők! A netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-26 éves nők! A netes társkereső oldalakon próbáltok középvezetőket, team leadereket kifogni? Ha csak junior könyvelő vagyok 27 évesen, az nálatok kuka?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:D
2020. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Tököm tudja, hogy mit jelentenek ezek a fokozatok, a hideg ráz az ilyen multis kifejezésektől.
2020. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan srácot próbáltam kifogni, aki nem egy zsák szar külsőre és bármeddig el tudok vele dumálni, mert nem agyatlan, nem türhő és emberileg fel tud mutatni valamit.


Ez egyébként sikerült is.


Igazából nem érdekel, mi az illető foglalkozása, ha legalább arról nem lehet vele beszélni, az kuka.

2020. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
ezek fikát se keresnek. Évente 1x el tudnak menni 1 hétre görögbe max.. ennél többre vágyom.
2020. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Havi bruttó 400.000 HUF körül keresek. Kevés?
2020. júl. 28. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Te csak egy könyvelő vagy e,vagy "A Könyvelő"

2020. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Bruttó 400? 3 éve volt annyi a bérem taknyos gyakornokként, mikor épp tudtam 8 órában dolgozni. Mondjuk más pályán vagyok, más az árazás.


Nem, ez nem azt jelenti, hogy több pénzt kell villantani, hanem azt, hogy nekem is van és annál prolibb és szánalmasabb dolgot férfitől keveset láttam, mint azt, hogy a pénzével nyomul. Aki velem össze akar jönni, az vagy villant valamit, amit nem lehet pénzért megvenni, vagy rázza a pénzét a prostiknak. De inkább az utóbbi, ha már engem is annak néz, elég trágya értékrendje lehet.

2020. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bicepsz jó lesz?
2020. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!