Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnátok a szexszel házasságig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok a szexszel házasságig?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök ragaszkodna hozzá, elhagynátok vagy elfogadnátok?

2020. júl. 29. 01:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is várni szeretnék, szűz vagyok
Igen, én is várni szeretnék, nem vagyok szűz
Elfogadnám, szűz vagyok
Elfogadnám, nem vagyok szűz
Elhagynám, szűz vagyok
Elhagynám, nem vagyok szűz
48 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Vártunk, és a férjem ragaszkodott jobban a dologhoz. 😊
2020. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Miért akart várni a férjed? :)

2020. júl. 29. 02:25
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Mind a ketten így tartottuk helyesnek. Számunkra a szex a házasság része. Nem csak gyermeknemzés, kifejezetten szeretünk összebújni, sok-sok év után is, egyszerűen így érezzük/éreztük jónak.
2020. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Esküszöm azt olvastam, miért akart válni a férjed? 😂

Nem, nem várnék, soha nem voltam az a típus, hogy várjunk. Mire?

A szex mindkét félnek öröm, miért húzzam mindkettőnk idegeit?

Házassági még várni...Hát, inkább ne. Mi van ha ott derül ki, hogy nem passzolunk? Na az gáz.


35N

2020. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2020. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

F.

2020. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi lassan 5 éve leszünk együtt párommal. Attól még mert nem vagyunk házasok nem hiszem, hogy 5 év után a szeretet ezen formáját nem kéne kimutatni. Mivel nagyon vonzódtunk egymáshoz a kezdetektől, rossz lett volna vele nagyon sokat várni mindkettőnknek. Egyebként milyen előnnyel jár, ha ennyit vártok vele? Mindketten szűzek voltunk, így ennyi idő alatt kitapasztaltuk, hogy jó nekünk a szex, megismertük a sajat szexualitásunkat, mit szeretünk és mit nem stb.
2020. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Eleve nem veszek el senkit 2 hónap után, mert nem éltünk együtt, nem ismerjük egymást. Ha összeköltözünk és együtt élünk x éve, minden passzol, akkor nyilván szóbakerül a házasság. De minek húzzuk egymás idegeit évekig azzal, hogy nem szexelünk amíg nem vagyunk házasok? Addig bundabugyiban alszik mellettem a feleségem, nehogy megkívánjuk egymást? Nem tudom, mi anno már a 2.héten szexeltünk és 10 éve vagyunk házasok.


Nem azt mondom hogy elhagytam volna ha várni akart volna, mert nagyon szerettem akkor is. De elég nagy kínzás lett volna.

2020. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

(Miért kell lepontozni az 1/3. választ? Csak leírta a tényeket!

Ők vártam. Ebben mi a rossz tanács?)


Én amúgy várni akarok a szexel.

Mégis mi értelme a házasságnak, ha nem a szex?

2020. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

9#

A szex az értelme a házasságnak?

Aztamindenit,mindig hallok vmi újat!

2020. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!