Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szeret a párom egyáltalán?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal van egy 3 éves gyermekünk.úgy érzem nagyon elhidegültünk egymástól. Kb 3 éve nem.mondta nekem azt a párom hogy szeretlek. Csak ha megkérdem higy szeret e az a válasz hogy"ja".. meg se ölel soha..se puszi se csók.. néha havonta max 2x van köztünk szex az is csak ha én kezdeményezek. Ha oda megyek hozzá a szobába elmegy más helységbe.. este alvásnál fordítva alszik nekem(a feje a lábamnál az én fejem az ő lábánál értitek) szóval mit tegyek tanácstalan vagyok mert én tényleg szeretem. Megcsalni nem csal meg ezt tudom mert ejjel nappal a gyerekkel van .27/F
2020. júl. 29. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a helyzetet /kérdést csak is a kommunikáció tudja megvalaszolni és megoldani. Ülj le a pároddal s beszéljétek erről, nagyon sokat tudna segíteni hogy jobb legyen mindkettőtöknek.
2020. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfit alapból a látvány vonzza. Én a te helyedben innen kezdeném a dolgot. Ha meg teljesen őszinte akarok lenni, akkor ennek a kapcsolatnak vége.
2020. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó korán jött a gyerek.


Beszéljetek. Töltsetek időt kettesben.

2020. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

" este alvásnál fordítva alszik nekem(a feje a lábamnál az én fejem az ő lábánál értitek"


Nem.


De végül is az is lehet egy szex póz.


Amúgy nem szeret.


Örök törvény:

-ha nem velem beszéli meg a problémáit, akkor mással

-ha nem engem visz ide-oda, akkor mást

-ha nem velem fekszik le, akkor mással.

2020. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 Ez elég toxic, hogy bármi baj van az a válasz hogy vége.
2020. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért hidegültetek el? Ezt kéne kibogozni, utána tudtok javítani ezen.

Lehet, hogy egyrészt azért, mert éjjel-nappal a gyerekkel van. Ebben is ki lehet égni 3 év alatt.

Csináljatok programot egyszer egy hónapban. Ha nem tudjátok a kicsit kire bízni, akkor hármasban. Este üljetek le a csillagos ég alatt, egy-egy pohár borral, és romantikázzatok otthon! Udvarolj, bókolj, egy-egy cirógatás, stb.

Az gáz, ha fejtől-lábtól alszotok. Ezt mióta? Mire hivatkozva? Beszéld meg vele, hogy ez neked nem jó, aludjatok rendesen.

Ha semmire se vevő, akkor egy utolsó nagy beszélgetés, hogy ha nem változtattok, és ebben nem partner, akkor ebből válás lesz, mert te nem fogsz így élni a következő 60 évben.

2020. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!