Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vele? Szeret egyáltalán? Csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, és állítólag ő is engem, de ezt én jobban éreztem mikor még nem voltunk eggyüt. Akkor küzdött értem. De most úgy érzem nem vagyok neki olyan fontos. Vele nem tudok olyan jókat beszélni mint pár fiú barátommal. Az előző barátnőit is nagyon szerette, még sírt is mikor volt valami gond a kapcsolatukkal, és ha őket is szerette úgy gondolom nem vagyok neki több, csak még egy csaj akit ugyanúgy vagy még kevésbé szeret.

2013. júl. 27. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Bírom ezt a csajokban: ha minden rendben van, akkor csinálnak maguknak valami problémát.
2013. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anas Penelope megmondta a tuti. Nincs gond, akkor mi a gond?? Szeressétek egymást és inkább ne gondolkodj, látod mi lesz belőle.
2013. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bután gondolkodsz. Mindenkinek van multja de annak meg is van az oka miért lett vége és miért nem velük van hanem veled. Ha nincs okod féltékenykedni az exre (nem érez már iránta, nem hajt rá a csaj) akkor felesleges ezen agyalnod. Ha úgy érzed elkényelmesedett az nem azért van mert már volt X barátnője elötted. Ülj le vele és ebszéld meg mit érez, mondd el hogy neekd mi nem tetszik a viselkedésében, ö is mondja el ha neki van ilyen veled szemben. Ha szeretitek egymást és azt akarjátok a másik boldog legyen akkor ezen tudtok változtatni.
2013. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!