Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha el vagyok keseredve, mert szingliként sok boldog párt látok magam körül?

Figyelt kérdés
Ráadásul az is fáj, hogy az exemnek kevés voltam, de más nőnek még a fenekét is kinyalja.
2020. júl. 30. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Akkor ha van egy cseppnyi esze az ilyen illetőnek (de nem mindenkinek szokott) akkor végig pörgeti az életében kinek ártott, mikor, és hogy, és rendbe rakja ezeket-ha azt akarja, hogy ne így kelljen élnie.

Ha nem rakja rendben, akkor sincs probléma, de akkor akkor így éli le a maradék életét.

2020. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Keress magadnak párt, regisztrálj be tinderre és érezd jól magad.
2020. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tindereztem már, nem sok sikerrel.
2020. júl. 30. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
3# Annyi srácból nem sikerült találni egy normálisat se?
2020. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 megvannak az igények, amiből leadni? Áh, felejtsd el.
2020. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 kérdező:

Ajánlom figyelmesen meghallgatni a 41:00 perctől Pataki Zitát:

[link]

2020. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hány éves vagy? Menbyi ideig voltál kapcsolatban?


Az embernek hosszú kapcsolat után eltarthat egy darabig, mire újraépíti az önbizalmát. Az önfejlesztés része lehet, hogy keresel egy új izgalmas hobbit, lefoglalod magad, új hajat csináltatsz, új ruhákat. Ezek sokat tudnak dobni az ember közérzetén, így a kisugárzásán is - ezt aztán észreveszik mások is. Öngerjesztő a folyamat....

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 Pataki Zita előttem leszerepelt mint ember, és közelébe nincs annak amit én egykor mielőtt vele kapcsolatban tapasztalatot szereztem gondoltam róla.

Azóta egyetlen műsora nem érdekel és nem dőlők be az ájtatos előadásának.

2020. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: a magad bizonyítványa.
2020. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Készíts egy leltárt: min kell változtatnod magadon (külső-belső), és indulj el egy változás útján ahelyett, hogy a régi dolgokkal foglalkozol.
2020. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!