Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal valami baj van aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal valami baj van aki 30 éves koráig sem talált párt magának?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, pár hónapig, de azt látom hogy az számít normálisnak, aki huszonévesen találta meg az igazit. Nagyon sok ismerősöm már rég házas, gyereke van, de nekem meg még partnerem sincs. Szerintem én valamiért nem vagyok a férfiak álma, hiába vannak tőlem sokkal csúnyábbak is, akiknek van párja.
2020. júl. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről egy (igaz) történet jut eszembe:

20 éves osztálytalálkozó, kérdi tőlem a csaj:

- Hát hogyhogy te még nem nősültél meg???

- Hát mert nem. És te?

- Én elváltam.

- Hát akkor ugyanott tartasz, b azmeg!!

2020. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod te hány igazi van a világon?


Vannak nők akiknek évente új igazítjuk van

2020. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled, egyszerűen manapság nagyon nehéz rendes párt találni, akivel egy életet le lehet élni.
2020. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj. Én is hasonló helyzetben vagyok, 29 éves férfiként még nem találtam meg azt a személyt akivel összekötném az életem.
2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!