Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állíthatnám le?

Figyelt kérdés

Az exem és én 5 éve szakítottunk. Ő most 28, én 25 vagyok.

Nekem 3 éve van egy kapcsolatom amit nem néz jó szemmel. (Nem is értem miért, megcsalt, ezért mentünk szét.)

Eleinte hivogatott, irogatott, de letiltottam, számot cseréltem.

Most kb egy fél éve van valakije és kamu facebookról küldözget szex közbeni képeket/videókat magukról.

Ha tiltom és jelentem újat csinál.

Szerintem a számomat is tudja, mert éjjelente valaki felhív, de nem szól bele.

A rendőrség gondolom kilőve, mert kinevetnének. Mit tegyek?



2020. júl. 30. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki Napiszarra!
2020. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold néma üzemmódba a telefonod. Az ilyen szerencsétlen meta humán meg csak maradjon a szintjén. Jéééééézusom, mekkora értéktelen sz*r emberek vannak. Ezek minek születtek meg egyáltalán?
2020. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bőven zaklatás, simán feljelentheted. Bizonyítéknak meg ott vannak a neked küldött kéretlen képek és videók.
2020. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*küldözget szex közbeni képeket/videókat magukról.


Te miért nyitsz meg ilyet? valaki itt szerintem egy hasonlót küldött privát

én nem nyitottam mert sejtettem, hogy ilyesmi van benne.

2020. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért nyitottam meg mert kéretlenbe rakta és annyit írt ki a messenger hogy új üzenet.

Nem láttam bele a tartalmába.

2020. júl. 30. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Annak idején mikor még az internet nem volt ilyen fejlett a férjem exnője üzengetett nekem, hogy fogok kapni egy videofelvételt amin ... én meg mondtam neki, nyugodtan küldje-megnézetlenül megy a kukába.


Legközelebb ne nyiss meg mindent..

2020. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!