Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenykedik a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenykedik a barátnőm, pedig nincs miért, hogy állíthatnám le?

Figyelt kérdés

A sztori lényege az, hogy telefonon beszéltünk, és elfelejtettem, hogy vele beszélek és hát eleresztettem egy galambot, ha értitek mire gondolok. Jóleső, megkönnyebbülő érzésvolt, aminek hangot is adtam nyögés formájában.

Barátnőm telefonon keresztül ugye nem láthatta mit csinálok, ezért elkezdte azt hinni, hogy akkor élveztem el, ráadásul egy másik csaj elégített ki.

Mikor mondtam neki, hogy nem így van, ez nem igaz, ő nem vette be, nyomta a dumáját, hogy titkolom úgyis, meg másik csajjal járok, szeretőm van stb.


Na hogyan lehetne leállítani, hogy ne féltékenykedjen, hiába mondok neki bármit is, nem akarja elhinni.



2014. jan. 31. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Marha egyszeru: ne csak a telefonba fingj kejesen, hanem ha ketten lesztek ... durrants oda egy nyogos galambot es mond el neki ha meglepodik, hogy ezzel a lannyal voltal a multkor is :)
2014. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Ez komoly? :D
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy azt is mondhatod, hogy ha lánnyal lettél volna nem beszéltetek volna telefonon
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki, hogy nem szeretned ha olyan lenne a lehelete, mint a "multkori lanynak" :)))
2014. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Kamu.
2014. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben az egészben az a legdurvább, hogy elfelejtetted, hogy vele beszélsz. :D

Szerintem ez már rég rossz.

2014. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

6-osnak tejesen igaza van. Amikor olvastam és arra a részre jutottam, nem tudtam elhinni.

Én ha a barátommal beszélek telefonon, akármilyen fáradt vagyok vagy valami, nem tudom elfelejteni, hogy vele beszelek

2014. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!