Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állíthatnám le a fölöttem lakó srácot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarja észrevenni, hogy én nem akarok tőle semmit. Volt már mikor arra értem haza, hogy egy doboz bonbon hevert az ajtóm előtt. Tudtam, hogy ő volt az, de úgy csináltam mikor találkoztunk, mintha nem is emlékeznék rá. A bonbont azért megettem. Meg volt, mikor a ház előtti kertet csinálta, és fölfelé jövet becsöngetett egy szál rózsával. Elfogadtam, de aztán be is csuktam az ajtót. Meg egyszet volt a téren valami zenés lóf_sz, és oda is elívott, hogy menjünk el megnézni, de arra is nemet mondtam, viszont ő elment megnézni és visszafelé hozott nekem kürtös kalácsot (tudja, hogy a kedvencem). Szóval már kezd az agyamra menni, én nem akarok tőle semmit, hogyan értethetném meg vele, ha az egyértelmű NEM-ből nem fogta föl??
2015. szept. 12. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"A bonbont azért megettem."


:xDD


Adj már neki egy esélyt, hát olyan cuki, és annyit fárad érted:DD Ne légy már ilyen kőszívű:)

2015. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerezz pasit!
2015. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én le akarok állítani valakit, akkor a nem fogadok el tőle semmit.
2015. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 opened paradise ***** válasza:
93%
Wanda megmondta a lényeget...
2015. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja, hogy a kürtös kalács a kedvenced? valószínűleg ellentétesen cselekszel, mint amit mondasz.
2015. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mond neki hogy éppen ismerkedsz valakivel:D
2015. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne fogadj el mindent, amit kapsz tőle? Ha megeszed a bonbont, elfogadod a virágot, és elmajszolod a kürtös kalácsot is, akkor hiába mondasz neki nemet, nem lesz meg a kudarcélménye. Egyszerűen nem kell elfogadni az ajándékot sem, ha a hozzá járó személy nem kell - ne legyél ennyire álszent...
2015. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5! Véletlenül tudta csak meg, még régebben egyszer lejött, hogy megnézze a laptopomat, mert nem akart bekapcsolni. És aközben beszélgettünk minden féléről és ott említettem, hogy nagyon szeretem a kürtös kalácsot. De akkor még semmi jelét nem mutatta, hogy többet akarna, csak elbeszélgettünk mint két szomszéd.

De én már mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, akkor máskor vigyem az ajtaja elé amit hoz?

És azért nem akarok tőle semmit, mert ez nekem már túl nyomulós, és mert nekem a szembe lakó srác tetszik, de az észre se akar venni, vagy a konditerembe van vagy a barátnőjével van..

2015. szept. 12. 19:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha foglalt a fiú akkor minek nézegeted?
2015. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8 Pedig a kincset észre kéne venned, ha nem lennél ennyire vakegér.. de hát mindenki a saját kárán tanul.
2015. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!