Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig csak egy senki barátnő?

Figyelt kérdés
Akivel pár hónapig járnak, mint velem, nincs semmihez se jogom egy kapcsolatban. Engem mindig ott lehet hagyni bármikor. Az exem is egy másik nőt meg elvett, amire én is mindig vágytam. De annak a nőnek biztos a kedvére tesz, egy feleséget nem lehet csak úgy simán otthagyni, továbbá ő is dönthet dolgokban anélkül, hogy otthagyás lenne a vége.
2020. júl. 30. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja.
2020. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem tartod magad semmire, mas sem fog, ahogy a pelda mutatja. Ha hagyod magad es tepersze megint csak semmibe vesznek, hamar rad unnak es lecserelnek.

Nem tudom milyen ember vagy, milyen a személyiséged es az adottsagaid. Lehet benned van a hiba, lehet h csak nyomikkal allsz össze. Nem tudhatjuk a tenyallast :/.

2020. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tepertem utána egyáltalán, normálisan viszonyultam hozzá. De azért örültem akkor, hogy végre velem is szóba áll valaki.
2020. júl. 30. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez hány pasinál fordult elő eddig?
2020. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha örülsz hogy szóba áll veled valaki akkor nem becsülöd valami sokra magad... kb ő is ennyire becsült meg téged.
2020. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki ezt nem mondtam.
2020. júl. 30. 16:30
 7/10 A kérdező kommentje:
De mire fel becsüljem magam, mikor láthatóan nem érdeklek eléggé senkit? Az exem is csak újabb bizonyítékot adott erre.
2020. júl. 30. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert így állsz hozzá. Mi az, hogy nem dönthetsz? ne menj bele olyanba, ami neked nem tetszik, amit nem akarsz. Aki ezért lelép, az tegye. Semmit nem veszítesz.

Érzik, hogy veled mindent meg lehet tenni, semmi önbecsülésed nincs, egy akarat nélküli árnyék vagy a pasid mellett.

2020. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem érdeklek eléggé senkit": ezt vizsgáld meg magadban, illetve az eddigi kapcsolataidban. Mi lehet ennek az oka:

a személyiséged? A külsőd? Vagy mi?

Próbálj meg változtatni pár dolgon magadon, próbálj ki eddig ki nem próbált új dolgokat.

2020. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem mondod ki nekik, hogy "végre már hogy valaki szóba áll velem", attól még érzik, hogy ez van benned.
2020. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!