Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 1eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1eve vagyunk együtt és a szüleim nem mindig engedik, hogy itt legyen?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlen ez nekem 21evesek vagyunk. Távkapcsolatban élünk, a barátnőm jelenleg kollégiumban lakik. Minden héten itt van legalább 1-2napot. De ha többet szeretnénk együtt lenni, szüleim megtiltják hogy feljojjon es itt aludjon, mert hogy nekik is sok... Én megértem őket is de hova tudnánk menni? Főleg ebben a téli időben, és szeretnénk ma is együtt aludni.

De szüleim mondták, hogy nem. Mivel szombat vasárnap itt lesz.

Mit csináljak? Barátnőmnek hogy mondjam ezt meg?

Volt már ilyenre példa de mindig kiharcoltam, hogy itt legyen most már belefáradtam ebbe. Jövőre mennénk albérletbe



2019. jan. 23. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Aludj vele a koliban vagy vegyél ki egy szobát magatoknak.

32/f

2019. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Még idén menjetek albérletbe. Mi 1 héten belül össze költözünk
2019. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a koliba nem tudok ott aludni,mivel női.
2019. jan. 23. 15:23
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Vegyetek ki egy szobát,21 évesen nehogy már beleszóljanak egy felnőtt ember életébe.
2019. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

ezt ha nem megfelelően tálalod a csajodnak tuti petek!

a szüleidnek biztos undi, hogy a fiacskájuk szexel..

de hát ők is voltak fiatalok..

én biztos harcolnék a szerelmemért!!!

2019. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Ez tök gáz a részükről, nálunk sose volt ilyen.

Igenis állj a sarkadra (hiszen gondolom nem ingyen laksz otthon, adsz nekik pénzt), vagy még idén költözzetek össze.

2019. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj,hogy 21 vagy,és nem fogod fel Te vagy a barátnőd,hogy majd akkor kiáltsátok teli a hâzat szex közben,ha már egyedül laktok.Ki szereti hallani,ahogy a gyereket a barát döngeti.Vagy fordított helyzet.Apuka biztos büzke de azért ez elég kényelmetlen.Ráadásul jelezték,Ti meg tettetek rá magasból,ezért nem aludhat a barátnőd ott többet.Vegyetek ki szobát,egy kis változatosság úgysem árt.
2019. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarnám a saját lakásomban feszélyezve érezni magam, mert nőcskéket kell kerülgetnem. Szerintem örülj, hogy hétvégére engedik egyáltalán.
2019. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért nekem csípi a szemem, hogy nem tudod őszintén megmondani a barátnődnek, hogy nálatok mik a szabályok. Hogy akartok így komolyan, hosszú távra tervezni? A kollégiumban is vannak szabályok, meg mindenhol, ahol több ember él együtt. Bocs, de ha nem bírtok ki még 1 évet így, akkor annyit is ért a kapcsolat.
2019. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

És aztán csodálkozik a sok nyugger hogy a fia/lánya otthagyta a francba, mert egy kiállhatatlan kretén szülő volt, aki a gyereke párját "nőcskézte" meg hasonlók...

Nem baj, a 14 macska majd biztos jobb lesz tök egyedül.

2019. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!