Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszulérzitek magatokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszulérzitek magatokat ha megláttok egy régi képet ahol az párotok még az exét ölelgeti?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tölt el boldogsággal, de azért nem leszek depis. Nem véletlen az exe, és nem véletlen van most velem.
2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
nem, mivel nem kezdek olyannal, aki ilyen képeket őrizget.
2020. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Láttad a fotókat, no látod, olyan boldogan. Ezt kéne elérned, önmagadtól:)
2020. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És ha eléred, akkor nincs dühkitörés és hiszti, cirkusz, hanem béke, öröm és boldogság:)
2020. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmi negatívat. 😊
2020. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem zavar. Amíg Facebookon rendszeresen kísértettek ezek a képek, addig nem esett jól, de folyamatosan lettek likvidálva, és mostanra kikoptak. Mostanra nekünk is lett rengeteg közös élményünk, boldog vagyok vele, és szerelmes, a múlt az még már múlt, mindenkinek van.
2020. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ezer éves képei között láttam pár ilyent, évekkel azelőttről, hogy megismerkedtünk. Nem mondom, fura érzés volt kicsit, de nem éreztem magam rosszul.
2020. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam en is anno ilyen képeket a párom gépén a múltból. Ami elmúlt az elmúlt, nem ereztem rosszúl magam.🙂
2020. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
Nem tartok meg ilyeneket, szóval az aktuàlis nő nem làt ilyeneket (màrha lenne).
2020. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!