Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy barátommal, hogyan viszonyuljak hozzá? Marad minden a régi?

Figyelt kérdés

Már egy ideje húztuk egymás agyát, vibrált körülöttünk a levegő, néha ha mással voltam olyan volt mintha féltékeny lett volna. MIndig voltak célzások, hogy aludjuk együtt stb, de szerintm mindegyikünk félt ettől az egésztől. Többször kavartunk, nagyon sokat szoktunk beszélgetni facebookon és telefonon is. És egy buli után hozzá mentem és megtörtént. Egész végig dícsérgetett, és nagyon jó volt vele stb.. nagyon mély a kapcsolatunk, zavarta eddig ha nem keresem, most meg egy napja alig beszélünk. Tönkre tettük ezzel a barátságunkat? Hogy kéne viszonyulnom hozzá ezentúl?

Huszonévesek vagyunk.



2020. júl. 12. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Vagy még friss és nem tudja, hogy kezelje. Várj még, aztán kiderül. Úgyis meg kell majd beszelnetek..
2020. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Szexet akart csak és megkapott téged, ennyi.
2020. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Beszéld meg vele, abszolút nem lenne logikátlan lépés tisztázni mi van.

Lehet ő is erre vár.

2020. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megkellene beszélni, csak azthittem ő fog keresni majd. De tudom, hogy friss és lehet, hogy neki is idő kell, csak félek, hogy elvesztek egy barátságot, vagy nem leszünk ennyire jóban.
2020. júl. 12. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
En azt mondanam neki, nem bantam meg, de ha ot zavarja, abban is benne vagyok, hogy tekintse meg nem tortentnek.
2020. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!