Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valaki házasságban szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam. Közel 20 éves házasság. Évekkel ezelőtt beleszerettem valakibe. (nem történt semmi) Már épp szinte teljesen túl voltam rajta, mikor itt elkezdtem beszélgetni valakivel, akivel igaz kicsit más témában, de hasonló helyzetben vagyunk. Nagyon sok ideig beszélgettünk, majd megszakadt a kapcsolat. Pechemre, idővel kiderült, hasonló a másik férfihoz. Nem szerettem bele, de nagyon megfogott. Tehát szinte cseberből-vederbe...

Pedig korábban szinte észre sem vettem férjemen kívül más férfiak létezését.

Kérlek, ne a házasságomat elemezzük most ki, hogy mennyire jó vagy sem. Az érdekel mindössze, mennyire gyakori, hogy házasságban valaki ilyen szinten észreveszi harmadik fél létezését. Vagy gyakoribb mint gondoltam, csak én nem tudtam elképzelni?



2020. júl. 31. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ugyan azzal az emberrel beszélsz. Egy és ugyan az ember áll a háttérben, csak szórakozik veled.
2020. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Szóval légy óvatos. Mert az ilyen "net-huszárok" azt hiszik, hogy senki nem megy utánuk, és sosem bukhatnak le. Aztán koppannak, amikor igen.

Ne hagyd magad. Légy óvatosabb.

2020. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az első férfit való életben ismerem, a másodikkal beszéltem itt csak.
2020. júl. 31. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ugyan az. A haverja volt akivel találkoztál. Más áll a háttérbe, más ül a szg előtt.
2020. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak a fazon pechére a havernak is bejöttél:D és az is felfigyelt rád:D Előfordul az ilyen:)
2020. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Mutass neki egy jó nagy gyűrűs ujj mellettit:D Hát erről ennyit.


Hogy is mondják: a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyust.

2020. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Elèg gyakori. Kerdés az hogy valaki mennyire enged teret az érzelmeinek.
2020. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom mennyire gyakori, de 21 ev házassag után velem is történt ilyen :)

Nem léptem felre, ferjem tudta ! Közben azt ereztem őt is szeretem, meg tisztelem is :) megmaradt kb 4 evig plátóinak :)

Házassagom azóta is tart :) és minden rendben köztünk, én azt ereztem nem eri meg eldobni ennyi évet, még ha szenvedtem is :(

Ferjem igazi tars, es barat is, akivel mindent meglehet beszélni, meg ebben a témában is ő tartotta bennem a lelket :)

2020. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8 *Mennyire gyakori, hogy valaki házasságban szerelmes lesz?*


Főleg, hogy ha kiderül a háttérben nem más áll mint az exed.És vele csevegtél.

2020. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8 vagyok :)


Nincs exem :)

Személyesen ismertem :)

Így biztosan tudom, nem ferjem volt :D

2020. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!