Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki kapcsolatban\házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapcsolatban\házasságban élt és szerelmes lett valakibe, de mégis inkább marad a megszokott kapcsolatban az hogyan élte túl? Hogyan tudta elengedni a szerelmet hogyan dolgozta fel? Egyáltalán lehetséges elengedni valaha?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 13:22
 1/8 kíváncsicska ***** válasza:
75%
El lehet engedni idővel.DE azt az érzést amit kiváltott belőled soha nem tudod elfelejteni.Hiába próbálod kitörölni nem tudod.Mindig ott lesz benned,hogy valami hiányzik.És azt a valamit hiába próbálod visszahozni a kapcsolatodba minimális az esélyed,hogy sikerül.Talán ez a legrosszabb.
2017. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
El lehet engedni. Nekem a férjem segített, és az, hogy még ilyenkor is őszinte lehetek vele, bármiről beszélhetek neki, és maximális megértéssel fordult felém, nemcsak elengedni segített a másikat, de még közelebb is hozott minket egymáshoz.
2017. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%

Nekem sikerült. Mára már a férfi semmit nem mozgat meg bennem.


Én a párommal beszéltem meg a dolgot, és együtt találtuk ki, hogyan is tovább, mit tehetnénk a kapcsolatunkért.


Az nagyban segített túllépni a másikon, hogy ami köztem és a párom között van, az nem langyos víz. Tehát meg volt a prioritás, hogy a párom az első. Mert vele őszinte tudok lenni. Nincs játszmázás, tényleg bármit elmondhatok neki, mindig mindent megbeszéltünk. Így nekem eszem ágában sincs lecserélni másra őt.


Úgyhogy a másik férfi tűnhet akármilyen jónak, olyan jó sosem lesz senkivel, mint most a párommal. Ezt a bizalmat, mással nem tudom elképzelni. És persze ha belegondolsz, hogy a másik férfit nem ismered... nem kell szagolni a lábszagát, hogy az orrod alá ereszti a békegalambot, nem kell mosni a göncei... így persze, hogy szép és jó és virágözön.

De ő is halandó férfi, és egy nap eljön a pillanat, mikor rájössz, hogy a wc-n utána sincs levendula illat. A párod ismered és ezeket a kis illúzióromboló dolgokat ismered mind. De az új férfinél mindig ott a tökéletesség illúziója. Ezt az illúziót kell elsőnek összetörni.

2017. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell látni, hogy az ismeretlenbe szerelmes az ember a megszokott meg untatja. Ezt szem előtt tartva, már csak egy egyszerű mérlegelés az egész.

30/f

2017. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-essel értek egyet. Sajnos mindig lesz egy űr.
2017. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindig marad egy "űr", mivel nem teljesedhetett ki, így lezárni sem igazán tudja az ember, így egy bizonyos érzés, mindig megmarad.
2017. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es régen olvastam már itt ilyen igazán bölcs gondolatot!Pontosan megfogalmaztad a lényeget.
2017. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Igen sajnos úgy érzem életem minden napján eszembe fog jutni hogy nem őt választottam!Olyan szál köt hozzá ami sosem fog elszakadni!Szinte érzem a létezését pedig nem tudom merre van hol jár!Ezen az érzésen semmi nem változtat sem idő sem annak a gondolata hogy netán a gatyáját kellene mosnom!!És ez fáj hogy mindig érezni fogom a hiányát...
2017. febr. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!