Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondanátok el a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a kutyájára pár napig, mert nincs itthon. Addig átjöttem az ő lakására. Egyszer véletlenül nyitva hagytam a kamraajtót, a kutya beszökött és az egyik szál kolbászt megette. Még jó hogy csak az egyiket, mert fura neszeket hallottam a konyhából és egyből kirohantam. Hívtam az állatorvost, hogy lehet-e valami baja, azt mondta, hogy nem valószínű, de figyeljem, ha mégis rosszul lenne, vigyem be. Ma reggel a székletét is megnéztem, teljesen rendben volt, meg játszik, futosgál, tehát semmi baja. Hozzá teszem, egy amstaff kutyusról van szó.

Mit mondok a páromnak, hova tűnt egy egész szál kolbász? Azt mondta, nyugodtan egyek amit találok, de hogy adom be neki, hogy megettem egy egész kolbászt 2 nap alatt? Mondjam azt, hogy rakottkrumplit csináltam? És ha az orvos egyszer elszólja magát, és kiderül, hogy elhallgattam előle? De ha meg elmondom az igazat, akkor azt fogja gondolni, még ennyit se lehet rám bízni, és alkalmatlan vagyok. Ti mit csinálnátok?



2020. aug. 1. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szép a párod mondhatom ha babysitternek haszál, inkább erre figyelj
2020. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is ilyen kutyám volt, megevett papucsot, cipőt, zoknit, koaxkábelt, nyesr diszmnóhúst zacskóstúl, és még sorolhatnám. Állatorvoshoz rohantam is vele minden alkalommal, soha nem volt semmi baja. Egy kolbász az csak nasi neki, nem lesz tőle baja.

Nyugodtan mondd el a párodnak, nem lesz semmi baj. Megesnek ilyenek, elég akaratos és szemtelenek a kutyusok, de imádnivalóak. Ne félj a párodtól emiatt, ha értelmes nem fog problémát csinálni belőle.

2020. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy kutyaszadistának bármi mást mondasz, mint amit vár, az kiborul.

Ha ez kérdés egy kapcsolatban, akkor az őszinteség nem is létezik...hazudj bármit, ha ez a szitu.

2020. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%

Most te komolyan felhívtad azért az állatorvost, mert a kutya kolbászt evett? 😂

Amúgy én nem hazudnék a páromnak, elmondanám, hogy nyitva felejtettem a kamraajtót és a kutya kiszolgálta magát.

Ha ezen kiakad, akkor elég nagy bajok vannak nála.

2020. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!