Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a párotoknak, hogy nem jó a kapcsolatban néhány dolog?

Figyelt kérdés

Alapvető dolgok hiányoznak, amiktől nőnek érezhetnéd magad, például sosem bókol, vagy egyszerűen csak nem szeretget eleget, pedig állítása szerint nagyon szeret téged.

Légyszi, kötekedő/bunkó válaszadók kíméljenek!


2015. ápr. 2. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
nőknek a bunkó pasik kellenek, ha állandóan bókolna akkor keresnél egy rendes bunkó pasit aki semmibe vesz.
2015. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: :D Epic! Amúgy akad benne igazság!


Nyisd ki a szádat, és utalj rá egyenesen, hogy neked ez és ez fontos lenne tőle. Akkor érzed a szeretetét. KOMMUNIKÁCIÓ a kulcs.

2015. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nalunk bokokban nincs hiany, imad, szeret huseges, nem iszik....nalunk mas volt a gond es ugy mondtam el h kitort belolem hiszterikusan, razott a zokogas es el ondtam h en ezt igy nem gudom csinalni.


Azota elment pszichologushoz es rendbejott a dolog.

2015. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg amikor kettesben vagytok, hogy biztosan szeret téged, mert mostanában nem érzed annyira. Venni fogja a lapot. :)
2015. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Haha kötekedők kerüljenek. Ez vicces, lehet nem ide kellene kiirni.


Amúgy nyisd ki a szád és kezd el mozgatni, ezt hívják beszédnek.

2015. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem egyes válaszolóknak miért okoz örömet, hogy lekezelőek, és flegmák legyenek. Azt hittem, ezért van ez az oldal, névtelenül kérdést feltenni :D Amúgy sem hiszem hogy valami degenerált kérdéssel fordultam hozzátok... Az első és uccsó válaszolónak kifejezetten köszönet, hogy ilyen gúnyosak és korrektek :D
2015. ápr. 2. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért érzem magam nőnek, mert annak születtem és úgyis viselkedem. Nem kell ehhez semmilyen külső behatás, hogy ezt érezzem. Plusz tudom magamról, hogy jól nézek ki, nem szorulok mások megerősítésére, meg amúgy se érdekel mit gondolnak.


Most komolyan mit vártál? Ha ilyen pitiáner dolgokat nem tudsz vele megbeszélni, az mégis milyen kapcsolat? Persze szopni azt gondolom tudsz. Szoktasd magad a gondolathoz, hogy mától másra is lesz használva a szád, nem csak cumizázhoz és bizony lelkizni is kell egy működőképes kapcsolatban.

2015. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szép nap este,mikor mindketten otthon vagytok,vagy du vagy de,teljesen mind1! Ültesd le,hogy beszélnetek kell! Mondd el mi bánt,mondd el mi az ami rosszul esik,beszéljétek meg...az emberi kapcsolatok alapja a beszélgetés,biztos ismered azt a mondást,hogy "Néma gyereknek,az anyja se érti a szavát" :) Egyszóval mivel kapcsolatban vagytok,megtudjátok oldani,csak tenni kell érte,már ha mindkét fél még szeretné ezt a kapcsolatot :)
2015. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!