Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy éve napi rendszerességgel beszéltem egy sráccal és igen erős kötődés alakult ki közöttünk, de végül nem lett belőle semmi egyéb okok miatt.

Nagy volt a vonzalom, felőle és felőlem is, viszont ma már van barátnője.

Egyszer véletlenszerűen találkoztam vele és nagyon megörült nekem, megkerdezte hogy vagyok, mit csinálok jelenleg stb.. Kicsit átmenet a beszélgetés flörtbe is, bokolt nekem és nagyon udvarias volt. Majd mikor hazafeleindult, akkor elkolöszönésnél egy hatalmas ölelés adott, amiben érezhető volt az, hogy hiányzom neki.. Legalábbis én ezt éreztem.


2020. aug. 1. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi = valóban hiányzol neki...


Érdemes rá várnod, de nincs rá garancia, hogy

valaha újra független lesz.

2020. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ne várj rá. Éld az életed, és ha dolgotok van egymással, az úgy is megfog mutatkozni, és mindig össze fogtok sodródni, bárhol, bárki mellett is legyetek.
2020. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

... "egy hatalmas ölelés adott, amiben érezhető" ,hogy ezzel

megköszönte mindazt, amit a barátságoddal adtál neki.


Mert nélküled nem vált volna azzá a sikeres, boldog emberré,

akivé melletted, általad is formálódott.

2020. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!