Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek bejönnek a nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek a nyugodt pasik? Úgy értem, az olyanok, akik tényleg nagyon lazák, nem borulnak ki, szinte már-már pszichopatának tűnnek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Tapasztalatból mondom, hogy nem.


Besértődnek, és jönnek a "Téged nem is érdekellek, és Xarszh rá..."

2020. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
A nyugodtak igen, a pszichopaták nem.
2020. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

2-esnél a pont, a nyugodt és a pszichopata nem ugyanaz.


Nyugodt olyan értelemben bejön, hogy türelmes, nem agresszív.

2020. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Jó, ha úgy vagy laza, mint a füves hippik, akkor kedvelni fognak. Ha úgy, hogy "igazából nem érdekel, mert a világon semminek nincs értelme, így ezzel sem kívánok foglalkozni" - akkor nem.
2020. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak a nyugodt pasikat szeretem. Isten óvjon az idegbajosaktól.
2020. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Simán rád fogják, hogy "téged nem hoz lázba semmi".. gyártanak egy problémát.
2020. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem. Pszichopatát nem bírnék elviselni magam mellett. Pillanatok alatt botrány lenne szerintem.
2020. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A végletek soha semmiben nem jók. Az arany középútra szavazok.
2020. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én is hozzátenném, hogy "nyugodt" alatt nem a fél marék xanaxra ivós, csorgó nyálú, nagyokat pislogó öntudatlanra gondoltam, hanem olyanra, aki nem kezd el őrjöngve üvöltözni, a falat ütni és agyvérzést kapni, ha véletlenül fellöki a poharát és kiömlik a víz az asztalra.
2020. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En utalom a közömbösöket
2020. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!