Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista nőknek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nőknek milyen férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen irányítható típusú, nyuszis papucsban van otthon rózsaszín fürdőköpenyben, hobbiként meg gyümölcstornát süt?

Teljesen lecsupaszítva, lehet, még festi is magát.

Mindezt kappan hangon adja elő, és ha szexre kerül a sor, nőnek kell beöltöznie.



2020. júl. 12. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Sosem akartam feminista nő lenni. Nekem nagyon megfelelt volna mindig is a konzervatív női családminta szerep. Sosem értettem ki az az őrült, aki ezt kitalálta..
2020. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Feminista nőknek a feminista férfiak jönnek be.
2020. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
A normalisak, akik kepesek onalloan gondolkodni es cselekedni, de tudjak mik azok a dolgok, amik egy kapcsolatban mindket felre tartoznak. Nem a papucsok, hanem akikkel lehet egyutt csinalni az otthoni dolgokat, nem nyuszognek egy mosas berakasa miatt.
2020. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Nő vagyok, de nem értem a feministákat, főleg itt Magyorországon. A nő maradjon nő, a férfi pedig férfi. Vannak olyan férfiak akik erre vevők, első randin is fizessenek külön, ami még szimpatikus is lehet elsőre, aztán, ha beállítja a nő mosogatni, vasalni, főzni akkor rájön nem is olyan nagy buli ez.
2020. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ne derogáljon neki a házimunka (felét ő csinálja) , tudjon alap szinten főzni (pl leves, tészta stb.), legyen egy végzettsége/értsen valamihez, tanuljon vagy legyen munkája, és ne legyen alkesz.
2020. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

A feminizmus nem egyenlő az eszement turbófeminizmussal. Én is feminista vagyok a szó klasszikus értelmében (ugyanolyan jogokat és társadalmi elvárásokat a nőknek - és itt nemcsak a szavazást értem ez alatt, hanem hogy társadalmilag pl. ugyanúgy kezeljék, mint egy férfit, ha pl. nem akar gyereket, nem akar házimunkázni stb., persze ugyanez a férfiakra is érvényesen). Nekem az általad felvázolt férfitól hányhatnékom van. Én nem elnyomni akarom a férfiakat, meg azt, hogy a párom lemenjen nőbe, én meg legyek a férfi, hanem egyenjogúvá válni velük.


Ami nekem ilyen szempontból fontos, az az, hogy:

- hagyja, hogy dolgozzam, nem csinál belőlem készakarva htb-t

- ha én is dolgozom, akkor osszuk el a házimunkát (nyilvá ez változik, ha vmelyikünk elveszíti a munkáját)

- ne legyen egy hímsoviniszta paraszt ("az asszony helye a konyhában van", "az asszony verve jó", "én elmegyek heti 3x a haverokkal sörözni, de ha az asszony elmegy havi 1x a barátnőivel, nem teszi zsebre, amit tőlem kap", "én mindenféle cafattal összefekszem, mert férfi vagyok, és benne van a véremben, de vérfürdő lesz, ha a nőm hozzászól egy másik férfihez", suttyomban instán "ledér hölgyeket" lájkolgat)

- ne vegye alapvetésnek, hogy én ekkorra meg akkora gyereket szülök, és hogy én maradok otthon a gyerekkel, hanem ez legyen egy közös döntési folyamat

- ha lesz gyerekünk, és én maradok otthon a gyerekkel, a gyereknevelésből kiveszi a részét, sőt amikor hazajön, onnantól felesben megy a gyerekkel kapcsolatos munka; amíg otthon vagyok a gyerekkel, addig nem spúroskodik, és nem jön azzal, hogy "kuss van neked, mert eltartalak" és nem úgy kell könyörögni nála, hogy adjon pénzt tusfürdőre, betétre, elhasználódott darabok helyett új ruhára stb., és még szívja is a fogát


Emellett viszont a férfias, határozott férfiakat preferálom párkapcsolatra.

2020. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
39%
7-es: Bár minden feminista ilyen lenne... És ezt NAGYON komolyan mondom. :)))
2020. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
5 Nemtom, a hazimunka senkinek nem buli, de a parom (ferfi) megsem rinyal miatta. Gyorsabban letudjuk kozosen, tobb idonk marad egymasra :)
2020. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Én feministának tartom magam (bár ma már inkább az equalista kifejezést használom, mert amit a mai feministák tolnak, az nekem sok).


Nekem alapvetően a férfias férfiak jönnek be (kis izom, de nem kell szálkás legyen, nálam magasabb, robusztusabb alkat, izmos vállak). És én is nőies nőnek tartom magam (karcsú derék, tónusos alak, hosszú haj, nőies öltözködés, enyhe smink).


Belsőre pedig a talpraesettséget, magabiztosságot szeretem. Nem szívesen jönnék össze nálam gyengébb karakterű emberrel, mert akkor akaratom ellenére elnyomom az illetőt (elkezdek irányítani, ha valaki nem hoz magától döntéseket, elkezdem kiosztani a feladatokat, mert nincs türelmem megvárni a piszmogást, ha a másik nem lép magától). És nyilván ahhoz, hogy egy közös életből kivegyük ugyanazt a részt, szükséges a talpraesettség. Szeretem, ha valaki annyit tud nyújtani, mint én, a több nem elvárás. És nem vagyok híve a szexközpontú kapcsolatoknak, szóval nagy előny, ha nem vagyok a napi 3 szexszel zaklatva.

2020. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
A feminista nők olyan pasikat keresnek, mint amilyenek az amerikai romantikus filmekben vannak, pl. Jim az Amerikai Pitéből. Egy olyan fazont teljesen a befolyásuk alá tudnak vonni. Persze ha többet iszunak a kelleténél, akkor inkább egy Stiflerrel kefélnek, de ezt nem vallják be.
2020. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!