Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves érettebb férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves érettebb férfiak! Milyen tulajdonságú nőket tekintitek valódi, hiteles nőknek? Milyen nő az, akit sosem szeretnétek elhagyni; aki mellett szívesen elköteleződnétek – akár egy életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon szeretnék értelmes, segítő szándékú válaszokat kapni érettebb korú férfiaktól, mert tanulni szeretnék belőlük. Milyen tulajdonságai vannak a nőnek, akivel szívesen elköteleződnétek, akivel le szeretnétek élni az életeteket és családot alapítani?

Ha van kedvetek írni, arra is kíváncsi vagyok, mi az a tulajdonság/viselkedés, vagy bármi, ami hosszú távon szakításhoz vezet nálatok, mert nem akartok az adott hölggyel lenni.

Nagyon köszönöm előre is! Igyekszem okulni.



#hitelesnő
2020. júl. 29. 23:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Komoly válaszokat légyszí', ne legyenek itt a "Hozza be a sört és ne álljon a TV elé" viccek.

Nem kell mindenhol trollkodni...

2020. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Életkorom alapján nagyon nem nekem szól a kérdés, viszont a környezetem visszajelzése alapján inkább egy 30 éves fejével gondolkozok, így leírom a válaszomat. :)

Ami számomra fontos:

-legyen a nőnek önálló véleménye. Ne legyen neki minden mindegy, ha kérdezek valamit tőle.

-legyen hobbija, barátai. Azaz, ne 0-24 legyen hozzám nőve, legyen külön töltött idő. Az, hogy egy pár vagyunk, nem jelenti azt, hogy kötelező folyamatosan a másikkal foglalkozni. Sőt, nálam ezt jelenti a legkevésbé az, ha komolyan szeretek valakit.

-ne legyen féltékeny. Van olyan exem, aki beleolvasott a beszélgetéseimbe, és mindig mindent tudni akart, kivel találkoztam, mit csináltam, stb. Ez nekem nem okés. Ha a barátaimmal akarok szórakozni, ne kérje rajtam számon a dolgot, pláne hogy sose csalnám meg.

-legyen motiváló számomra. Vannak dolgok, amiket magamért soha nem tennék meg, de egy nőért bármikor. Ismerje fel az ilyen dolgokat, és ne féljen attól, hogy érte akarok jobbá válni.

2020. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
31%

NEM szexizmus, és egyenjogúnak tekintem a nőket!


Aki úgymond betölti a női szerepet, főz stb, de a takarítást mem várom el, mert kemény elvárásaim vannak a tisztaság terén, ezért ezt csinálom én.


Lehessen vele őszintén beszélgetni, legyenek értelmes gondolatai, és egy kis műveltség sem hátrány nálam.


Sokszor lehessen vele napi kétszer szexelni.


Legyen:

- Ápolt

- Pozitív

- Kellő humorérzéke

- Támogató

- Elfogadó

- Kimondó, ne jelekből kelljen kitalálnom, hogy mit szeretne

- Hűséges társ egy életre, hisz ezért választunk párt


NE legyen:

- pletykás, tehát ne tudja az egész városnegyen, hogy milyen gondjaim vannak.

- ,,diktátor"

- olyan aki kibeszéli az embereket a hátuk mögött, mert az alapvető tiszteletet elvárom tőle

- Rasszista, antiszemita, homofób

- káromkodós, mert női szájból elég visszataszító ezeket a szavakat hallani, időként megesik az nem baj, de ne minden második szava a b++ legyen!

- Szét sminkelve, ne hordjon piercinget, ne plasztikázza magát, a természetes szépség nálam a nyerő

- Dohányos, alkoholista, drogos

- Félénk, túl könnyen megsértődő

- Túlzottan tapadós


Ezek után jön az alakja, vagy hogy mennyire jó az ágyban.

2020. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, te ezekből a tulajdondságok közül mennyivel rendelkezel? Csak úgy kérdezem.... 😂
2020. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
*ezek közül a tulajdondságok közül"
2020. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Érettebb férfiak." Jaj de elszomorít, hogy már beleesek ebbe a kategóriába :D


Az előttem válaszoló kolléga már elég szépen összefoglalta az igényeit, és elvárásait.

Megpróbálok én is így tenni, bár nálam rövidebb lesz a lista :)


Hogy miért lesz rövidebb, arról csak pár szót:


Szerintem az ilyen érettebb férfiakhoz passzoló érettebb hölgyek már élettapasztaltságuk alapján, eléggé tisztában vannak önmagukkal. Pontosan ismerik az igényeiket, a saját testüket, nyűgjeiket, bajaikat, és a férfiakkal kapcsolatban is szereztek már sok jó, és sajnos sok rossz tapasztalatot.


Viszont, mint a kérdés is mutatja, a férfiak gondolkodása még nem teljesen világos számukra. (Mondjuk ez fordítva még fokozottabban igaz :))


Ezért hajlamosak olyan dolgokat problémának tekinteni, aminek abszolúte semmi jelentősége nincs, de sajnos sokszor, a férfinak fontos dolgok felett meg átsiklanak.


Nézzük akkor, hogy melyek volnának az én igényeim, elvárásaim, és mik volnának azok a dolgok, amik abszolúte nem érdekelnek :)


A nő külseje. Teljesen másodlagos.

Egy érett nő már tud öltözködni, tudja hogy mi áll jól neki, vannak kedvenc fehérneműi úgy, mint kedvenc kozmetikumai, kedvenc illatai, stb.

Ezt így együtt úgy hívják, hogy megjelenés.

Ez tetszik egy férfinak, és ettől fogva már mindegy hogy kövér-e, vagy alacsony, vékony, vagy pici a melle, vagy nagy, vagy bármi más külsőség.


Ahogy mondani szokták: A nők 90%-nak nem egyformák a mellei. De ez a dolog a férfiak 100%-át nem érdekli :D


A nők a külsejükön aggódnak. Nem kell. Egy férfinek, ha csak nem egy éjszakás kalandot keres, a belső értékek számítanak.


Nézzük, hogy számomra melyek ezek:


A listán nálam a harmadik helyen az őszinteség áll.

Ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell mondani a másiknak. Mindenkinek vannak titkai. Viszont nyugodtan lehet azt mondani, bocsáss meg, erről nem szeretnék beszélni, talán később elmesélem...

De hazudni a legrosszabb taktika, ezt a férfiak nagyon ritkán tolerálják.


A második nálam az, hogy segítsen nekem a nő.

Hogy miben? Egyszerűen mindenben.

Az én véleményem az, hogy egy nő egymagában csak egy félember.

Egy egyedülálló férfi meg még ennyi se. Az önmagában egy nulla.

Ezért tartom ilyen fontos dolognak az egymás segítését, kiegészítését.

Tehát ha valami gondom van, hallgasson meg.

Mondja el a véleményét.

Ha tud, adjon tanácsot.

Nyújtson nekem erkölcsi támogatást, és álljon mellettem. És mint ahogy egy igazi férfi, aki mindent megtesz a párjáért, a nő is, ha kell, védjen meg engem.

És természetesen, ezek száz százalékosan kölcsönös dolgok! Ugyanennyit, de ha tudok, akkor még többet teszek én is ő érte!


De ezzel már át is tértünk a legfontosabbra, ami az első helyen áll nálam.


Szeressen engem. És ebben már minden benne van.

Ha egy férfi beleszeret egy nőbe, és viszonzásra talál, minden gond, probléma eltörpül, együtt mindenre képesek lesznek...


És ha egy férfinak sikerül olyan nőt találnia, aki megszereti, akkor ezután már úgy kell vigyáznia arra a nőre, mint a szeme fényére.


Hát körülbelül ennyi volt az én szerény véleményem :)

2020. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Az érettebb férfiak - bármily hihetetlen, nem egyformák. Egyik ilyen, a másik olyan, a harmadik meg amolyan. Ezért mindegyik mást tekint olyan nőnek, akit soha nem hagyna el. Ez viszont nem jelenti azt, hogy az a neki ideális nő esetleg soha ne hagyná őt el. :D

De azért akadnak olyan párok, akik tényleg életük végéig együtt maradnak. A jó hír, hogy lesznek ilyenek a jövőben is.

2020. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

47 éves vagyok, az 5. komoly párkapcsolatban vagyok, megpróbálom röviden összefoglalni az én véleményemet, belső tulajdonságok; először is legyen intelligens, humoros, odaadó, nyitott gondolkodású, családcentrikus, és ha lehet akkor sportot kedvelő, és legfőképpen őszinte, hozzám is és önmagához is ... És a szexet önfeledt játéknak fogja fel.

Amilyen ne legyen: önző, hűtlen, hazug, prűd, buta, beképzelt.

A külső tulajdonság is nyilván szubjektívek, de leírom: legalább 165 centi, kis vagy közepes mell, sportosan vékony alkat, ápolt fogak és haj lehetőleg csinos arc és szép kék, vagy barna szem.

Hát röviden ennyi.

2020. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

#8:

"az 5. komoly párkapcsolatban vagyok" - ezen egy jót nevettem. :D

2020. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

Úgy látom a normális válaszok le lettek pontozva, akkor írom inkább azt, ami megfelel a gyk közösségének...

Milyen nő legyen?

Lusta, feminista, férfigyűlölő, irányító, idegbeteg, gyerekgyűlölő, embergyűlölő, folyamatosan morgó, mérgelődő, kioktató, okoskodó, sértődős, túlérzékeny, trágár, ápolatlan(erre büszke is), stb...

2020. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!