Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így van ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki így van ezzel?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy ha megtetszik egy srác akkor nem merek kezdeményezni,mert félek,hogy leégetem magam elötte .De pl egy olyan sráchoz aki nem tetszik könnyen oda megyek.Más is van így van ezzel?
2010. aug. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek mész oda egy olyan sráchoz aki nem tetszik?
2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem kb midnenki. én pl nem kezdeményezek, de elérem, hogy a fiú megtegye...:P persze, hogy félsz, ha tétje van. ha nincs, akkor kötetlenebbül indul eleve a dolog.
2010. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen...és éppen ezért szeret bele sok srác abba a lányba,aki csak barátságból megy oda hozzá,mert akk nem feszült és önmagát adja...

Ezért szokták azt mondani,h az a legjobb megoldás,ha egy fiúhoz barátként közeledsz és nem másik értelemben :)

2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!