Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok régen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiú vagyok régen nem értettem hogy miért mondják azt a "nagy" fiúk hogy nem értik a nőket. Most kezdem érteni az osztályomban a lányok ugy néznek ki mint akik a sarokról jönnek. Én vagyok lemaradva vagy mindenki így van ezzel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nőket tényleg elég nehéz megérteni. Bonyolult "lények" vagyunk :) Am nem csodálkozom azon h úgy néznek ki hiszen a mai világban eléggé eldurvultak a dolgok. Már a discokat is a 13-14 éves miniszoknyás cigis-piás "kiskurvák" lepik el és ha bemegy oda egy idősebb kinézik onnan. Azt hiszik olyan felnőttek és olyan jól néznek ki közbe szart se tudnak a világról. Dehát ez van, majd rájönnek :) Te meg inkább keress egy olyan csajszit aki nem cicababázik :)
2008. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2008. szept. 26. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek ^^ én is mostanság szembesülök azzal, h kezdő nőtársaim milyen.... furcsák:P én 13-14 évesen még közel sem votlam ilyen:D és örülök is ennek, így utólag...

még sok hasonló érthetetlen dolog lesz az életedben, mint mki máséban, főleg ebben a korban :) és főleg a lányokkal kapcsolatban:P

Keress normális lányokat, akikkel lehet beszélgetni! ^^ sok sikert

2008. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
61%
az olyan lányokkal te ne törődj vagy azér beszélhetsz az eggyikel (megnézni valoban kurva e ) ha igen mehet az ágy :P ha nem lehet romantikázni vagy kereshetsz más csajokat is
2008. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát azért még talán nem sülyedt olyan mélyre a társadalom hogy kurvák legyenek a 13 éves lányok:D.és egy kurvával elveszteni a szüzességemet háát enyhén szólva megalázó
2008. szept. 26. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én 14 éves vagyok és csak igazat tudok adni ,a mi osztályunkban is majdnem az összes csaj "kiskurva".csak azért mert cigiznek stb.azthiszik hogy menők.le se kell szarni őket:)
2008. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

milyen jó ilyet olvasni h vannak még olyan fiúk akik megvetik ezeket a lányokat.

mert manapság úgynézki h azilyen kiskurvákra mindenki bukik, de úgyláccik nem, és jó ezt olvasni. én nemvagyok ugyan 13-15 éves, kicsit idősebb, de mikor énvoltam 13-15 akkormég nemezvolt. a lányok nemúgynéztek ki, mintha az útszélről jönnének, és nem feküdtek le minden 2. pasival akik az útjukba kerültek

de szerencsére ma is vannak még kivételek, és azok a lányok, akik nemilyenek, lehet h most nem népszerűek, mert a kis pisis srácoknak ezkell h a nőjük úgynézzen ki mint egy ribanc 13 évesen, de ezek a lányok később megfogják szívni, mert a francnak sem fog kelleni egy elhasználódott 20 éves fiatal lány. azok a lányok meg akik megőrizték tartásukat 13-15 évesen, majd nagyobb korban 3szorosan is jobban fognak járni.

ti fiúk pedig keressétek az olyan lányokat, akikben még maradt egykis tartás, mert sokkal többet érnek, és ők is vágynak egy normális fiúra.

2008. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy a 13 éves plázacica rib*ncokat a többi lány is utálja és a legtöbb fiú is(csak nem vállalják mer nagy fiúnak akarnak tűnni h nekik a k*rvás csajok teccenek(a haverok előtt))
2009. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én meg egy 13 éves lány vagyok, és igen vannak, még az én közvetlen közelemben is olyan lányok, akik minha a sarokól jöttek volna, ezt szerintem csak azért teszik, hogy vonzóbbnak tünnyenek a fiúk szemében, vaqy mert ők már nagylánynak hiszik magukat, pedig még távol állnak ettől. Ja, és én nem tartozom a plázacicák közé.
2009. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régen nálunk, ha egy 16 évesnek kapcsolata volt, azt mondták, hová fajul a világ. Rá 20 évvel egészen más, ha egy 16 éves nem egy sarki lotyó, már az a gáz.

Balcsin családdal nyaraltam idén is, és kint a parton ülve érdekes beszélgetés ütötte meg a fülemet néhány 12 éves lányka felől:

- Hát, azért elég gáz, hogy betöltöm a tizenhármat, de még nem csókolóztam...

- Erre van a nyár, nem?


Ma már egy nyolcadikos kis csitrinek meg az a gáz, ha még szűz. Most én vagyok túl öreg, vagy tényleg ez a mai trend?

Ahogy te is írtad, osztálytársaid már most úgy néznek ki, mint a sarkidíszek.

2009. nov. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!