Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek több partnere volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek több partnere volt a múltban, az lenézi a tapasztalatlanabb partnerét?

Figyelt kérdés
Nőcsábász férfi a visszafogott nőt, vagy kiélt nő a visszafogott férfit.

2020. aug. 2. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, kölcsönösen
Férfi a nőt igen, nő a férfit nem
Nő a férfit igen, férfi a nőt nem
Egyik sem
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Nőcsábász-kiélt. Micsoda párhuzam.

Nem inkább nőcsábász-férfifaló?

2020. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jogos, helyesbítek! Nem jutott eszembe a szó.
2020. aug. 2. 00:23
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
2 Szuper. :)
2020. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Én voltam már pár punciban. Elmondanám,h saját tapasztalatok alapján nem lesz jobb attól egy nő az ágyban, ha 6-8 emberrel volt már


Meg szerintem ez a férfiakra is igaz. Szóval ez a lenézés max forditva lehet, szoval akkor néznek le inkább (talán?) Ha sok partnered volt

2020. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

A nőcsábász férfiak nem nézik le a visszafogott nőket, sőt, feltehetően tetszik nekik, hogy ők taníthatják azokat a csajokat. A szűz lányokra sokan buknak.


A kiélt nő viszont lenézi a visszafogott pasit. Ezt magatok is megnézhezitek. Csak menjetek el egy buliba, és nézzétek meg hogyan bánnak azokkal a fiúkkal, akik összeszedik a bátorságukat, és megszólítanak egy népszerű csajt. Kinevetik őket.

2020. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Sőt, nem kell ehhez kiéltnek lenni. Az összes nő lenézi a visszafogott pasikat.
2020. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenézés, csak belefájdul a fejem, ha valakinek a szájába kell rágnom azokat a dolgokat, amiket 5+ éve a saját kapcsolataimban megtanultam, neki meg fingja sincs róla.
2020. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

#7


Valamikor neked is a szádba kellett rágni, amikor kezdő voltál. Lehet (sőt biztos) hogy sok dologban béna voltál, csak elhallgatták előled. Ha elfelejtetted honnan jöttél, akkor keress egy tekintélyes férfit, az majd helyre rak téged, kezdő srácokat meg kerüld el.

2020. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Sokkal inkább az a lenézendő a szememben, aki több emberrel volt, legyen férfi vagy nő.
2020. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

8: nyilván, csak én egy hozzám hasonlóan tapasztalatlannal csináltam ezt végig abban a korban, amikor több ember volt tapasztalatlan (együttélés és párkapcsolat terén mindenképp), mint amennyi nem.


Ez az a kategória, hogy sakkozni sem élvezet egy totál kezdővel. Táncolni sem. Tök cuki, mikor bénázik, de biztos, hogy nem magát a játékot élvezed. Nekem ez túl nagy szakadék.


Szexuális partnerből nem kell sok, de azért aki egy embert valahogy összeszedett gyerekként és az az egy viszonyítási alapja, amit azzal csinált, azzal én nem bútoroznék össze.

2020. aug. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!