Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek több partnere volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek több partnere volt a múltban, az lenézi a tapasztalatlanabb partnerét?

Figyelt kérdés
Nőcsábász férfi a visszafogott nőt, vagy kiélt nő a visszafogott férfit.

2020. aug. 2. 00:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

10#

Óh,és mi történik,ha véletlenül tud többet???

Kibútorozol?


Én meg az ember értékét nem abban mérem,hogy hányféle pózban tud sz..ni,meg vonaglani alattam.És a kapcsolataimat sem ez mentén alakítottam/tom.

Ha egyszer odág jutottunk,együtt vagyunk,akkor jelent számomra valamit a személy,és nem fogok lemondani róla,merthogy tapasztalatlan.Ezzel a felfogással senki se kezdene dolgozni sehol sem,mivel nincs tapasztalata.Az élet nem mindig egyenlő tapasztaltú embereket hoz össze,és ez esetben számomra nem az lesz a megoldás,hogy elhajtom,és keresgélek tovább.

A tapasztalatlansága meg nem mérhető ahhoz,hogyha valakivel sakkozol.

Átülsz egy másik asztalhoz,és játszol mással,vagy felkérnek táncolni mások,többen,oszt csá!

Lehet neked ennyire egyszerű ,csak egy sakkjáték,de nem mindenkinek.


50F

2020. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10


Rendkívül unszimpatikus, flegma ember vagy, soha nem állnék össze ilyen nővel, még akkor sem, ha úsznál a sok tapasztalatban. Mindenesetre helyesen cselekedetem akkor, amikor a szüzességemet egy hozzád hasonló nővel vesztettem el, amikor átbasztam azzal, hogy nőcsábász vagyok, ő meg elhitte. Az ilyen emberek mint amilyen te vagy, csak arra jók, hogy leszűrjük belőle a tapasztalatot, és miután kifacsartuk, kibélejük velük a kukát. Sok esetben nem a kezdők szégyenülnek meg, hanem ti.

2020. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11 és 12

Jellemzően nen választok korban magam fölé sem alá, nem vonzó számomra. És a korosztályomban átlagosnak számítok tapasztalat terén, úgyhogy sosem volt ebből probléma.

Arról pedig magasról teszek, hogy kinek jövök be és kinek nem, azért vagyunk ennyien, hogy mindenki válogasson, ahogy akar. És egyébként is, megvan már a magam embere, remélhetőleg nem lesz aktuális mostanában (de legfőképpen soha) a párkeresés. Amit meg kellett tanulnom az együttéléshez és a tartós kapcsolathoz, az már megvan, különben nem tudnám fenntartani a mostanit sem boldogságban.

2020. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg ti szexről beszéltek, én meg kapcsolatról. Nem ugyanaz a kettő. Nekem a partner nem attól partner, hogy szexuális partner, ennek fényében válaszoltam a kérdésre.
2020. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!