Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok feltekenyek masra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok feltekenyek masra a parja miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan tettetek tul magatokat a feltekenysegen?
2020. aug. 2. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.
2020. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell beszélni nem baj ha a másik fél tudja hogy az vagy, normális egy kapcsolatban de ha érzed hogy kimutatja feléd a szeretetet és valóban mindent megteszek érted, imád veled lenni nme vitaztok, akkor hamarabb elmulik ez a dolog vagy ha többször le ellenőrződ az ilyeneket
2020. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem a kérdést? Van egy ismerôs szerelmespár, mondjuk Kati és Laci. Te féltékeny vagy Katira Laci miatt, mert...?


1) Mert Laci veled csalja Katit, de te magadnak akarod Lacit teljesen, ezért féltékeny vagy Katira, ha együtt vannak.


2) Vagy te féltékeny vagy Katira, mert elszerette tôled a férjedet, de ez amiatt van, mert a párja, Laci, elhanyagolta ôt, ezért unatkozott... Vagyis féltékeny vagy Katira a párja hanyagsága miatt...


3) Vagy inkább arról van szó, hogy tetszik neked Laci, de neki van már párja, Kati, ezért rád se néz? (Ez esetben nem féltékeny vagy Katira, hanem irigyled.)

2020. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as, a 3. opcio van a legkozelebb ahhoz, amire gondoltam.
2020. aug. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!