Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már féltékenyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van párod akinek van egy ellenkező nemű barátja, mármint csak barátság viszont ez a barát a saját neméhez vonzódik.

Voltatok már ilyen helyzetben, nem voltatok rá féltékenyek, nem volt furcsa, hogyan álltatok hozzá?



2018. máj. 6. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Én voltam/vagyok ilyesmi helyzetben, de most inkább az érdekel, hogy ti hogy álltatok hozzá, mennyire volt zavaró, vagy furcsa.... voltatok-e féltékenyek ennek ellenére.

Szóval annak a válaszát várom, akinek van tapasztalata.

2018. máj. 6. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de ha a barátságuk nem újkeletű, ergo nem az utóbbi 1-2 hónapban lettek olyannyira nagyon jóban, hogy sülve-főve együtt legyenek, nem csinálnék ügyet belőle. Nyilván az is kell ehhez, hogy a barátságuk ne menjen a mi kapcsolatunk rovására.
2018. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az első válaszolónak! :)
2018. máj. 6. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hetero fiúbarátjára se voltam féltékeny, egy melegre még annyira se lennék.
2018. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra az ellenkező nemű barátokra sem vagyok féltékeny, akik nem a saját nemükhöz vonzódnak. Miért lennék? Nekem is vannak barátaim, nem vagyok önbizalomhiányos sem, ha meg nem bíznék maximálisan a páromban, akkor nem lennék vele, ennyire marha egyszerű az egész. A féltékenységnél kevés károsabb, undorítóbb és elfogadhatatlanabb dolog van egy kapcsolatban.
2018. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!