Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti voltatok már féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti voltatok már féltékenyek a kiszemelt lány legjobb fiú barátjára vagy ti is úgy voltatok vele, mint én?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy legjobb barátként szinte 0 az esélye annak, hogy bármi is kialakuljon köztük.


Csak azért írtam le a kérdést, mert a kiszemelt lánynak van egy nagyon jó fiú barátja és kíváncsi vagyok rá, hogy jogosan nem tartom őt veszélyesnek vagy tartanom kéne tőle (olyan szempontból, hogy össze jönnek)?


2014. okt. 19. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Legjobb baratom szerelmes volt belém, de okkal maradt a friendzone-ban. Bar hozzatennem, hogy a mi baratsagunk mar 4 éves, igy ha akarunk valamit, már megtörténhetett volna. Neki pedig 1,5 éve barátnője van.
2014. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között nincs barátság csak ha van kizáró ok. Én féltékeny lennék.
2014. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Fiú és lány között nincs barátság csak ha van kizáró ok. Én féltékeny lennék."


De van, csak hát mindenki magából indul ki. Ezt azért mondom, mert sajnos én se gyakran látok ilyet, de magamból kiindulva lehetséges és ezzel miért lennék egyedül? Nem mindenki Móricka, hogy mindenről az jut az eszébe. Aki nem tud elvonatkoztatni a másik nemétől, az még nagyon sok mindent nem tud.

2014. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első rátapintott a lényegre.Nyilván lehet, hogy a srác oda van a lányért, de oka van annak, hogy csak barát és éppen ezért nem kell félnem szerintem, hogy kilép a barát zónából.
2014. okt. 19. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, hogy titkon szerelmesek, de nem mondják ki, és a megfelelő pillanatban összejönnek.

De alapjáraton nem hinném. Ezek a barátságok addig tartanak, amíg az egyiknek nem lesz párja. Onnantól nincs szükség a másikra. Legalábbis olyan intenzíven biztos, hogy nem.

Sajnos.

L

2014. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!