Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj vagy szerelem?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a férjemmel, szeretem de nem vagyok szerelmes. szeretném ha boldog élete lenne, ő mindent megtenne értem. Pár hónapja megtörtént amire sosem gondoltam volna, szerelmes lettem első látásra egy másik férfibe.. ez hónapok óta tart, szeretné ha egy pár lennénk, én is nagyon szeretném megpróbálni vele.. viszont ott van a férjem akit nagyon nehéz elhagynom, tudom, hogy rettenetes lenne neki, így is hatalmas árulás ez az egész.. életem legnehezebb döntése. Volt valaki hasonló helyzetben? hogy döntött végül? mi lett a vége?
2020. aug. 3. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz könnyű döntened, de ha rám hallgatsz tedd meg hamar. Mert valaki szenvedni fog. Vagy mindhárman. Ismerem a helyzetet, nem léptem, és megbántam.
2020. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy meg fogod bántani a férjedet, de úgy akarsz leélni egy életet, hogy boldogtalan vagy, csak hogy ne bántsd meg őt? Sajnos az emberi szív ilyen. Ha biztosan tudod, hogy a másik az igazi, akkor szerintem egyértelmű a válasz. A férjed is megérdemli, hogy őszinte legyél vele.
2020. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha már nem vagy szerelmes, akkor úgyis csak idő kérdése és otthagyod, tedd most és akkor neki is lesz még ideje keresni mást aki viszont szereti is.
2020. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Férfiként mondom, hogy nem szeretnék olyan nővel lenni aki már engem nem szeret.

Jobb ha minél előbb elválnak útjaitok.

Biztos hogy piszkosul fog szenvedni, de ő sem akarhatja hogy csak emiatt vele maradj.

2020. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Az új pasiba sem leszel örökké szerelmes, akkor majd őt is leváltod? Ha szereted a férjed és nincsenek problémák, nem vagy konkrétan boldogtalan, akkor ne ugrálj.
2020. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Minek házasodtál akkor meg? Én komolyan venném, hogy igent mondtam a választottamnak és kitartok mellette. Ráadásul te még szereted is, feltételezem jól meg is vagytok. A helyedben a kezdetektől fogva elnyomtam volna ezt a fellángolást magamban.
2020. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap miatt eldobnál tíz évet? Ez még simán a rózsaszín köd ideje. Mi lesz ha elmúlik? Honnan tudod, hogy akárcsak megközelíti majd a férjeddel való kapcsolatodat? Hogy szerettél bele? Hirtelen? Vagy régóta ismered, és lassan kialakult? Mert ha az utóbbi, akkor azt mondom, van esély, hogy a válás a jó döntés, hisz már ismered a férfit. Viszont ha hirtelen szerettél bele, akkor nem is ismered, csak a szerelem mámorán keresztül látod. Az pedig nagyon torzítja a valóságot.
2020. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben.

Nem egyszerű.

Nem ismertem eléggé akit nagyon szerettem..illetve nagyon félreismertem.


Maradj a férjeddel.

Nagyon sok kellemetlenségtől megóvód magad.

2020. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Te elváltál?

Mennyi idő alatt derült ki?

2020. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!