Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szexeltünk és jól elbeszélgetünk, szeretne még találkozni velem. Viszont azt veszem észre, hogy csak a szex miatt találkozik velem,persze ez nem is baj ,mert én sem szeretnék komolyabb kapcsolatot, nekem ez így most jelenleg tökéletes.A későbbiekben szerintetek ebből a viszonyból kialakulhat komolyabb kötődés egymás iránt?

2020. aug. 1. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Előfordult már ilyen
2020. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Én vagyok rá az élő példa.

Másfél évig senkim nem volt, rosszul voltam a kapcsolat gondolatától is. A srác hasonlóan.

Megbeszéltük, hogy legyen barátság extrákkal. Jó ideje együtt vagyunk, majdhogynem egyszerre szerettünk bele a másikba.

Szerencsére nálunk jól alakult, de vigyázzatok azért, nehogy valakinek ez később fájjon.

2020. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Második hozzászólótól kérdezném, hogy mikor alakult ki komolyabb dolog belőle?

Fiú vagy vagy lány?

2020. aug. 1. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Általában ezekből a kapcsolatokból nem szokott kialakulni semmi! Legalábbis nálam soha nem alakult jó irányba a dolog.
2020. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező a kettest ne keverd egy másik nővel, mert akkor hibázni fogsz:D


Mindig mindenből az eredeti a jó, és nem a másolat:)

2020. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
3 Ő (ketteske) csak egy másolat.
2020. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Volt már példa a történelemben.
2020. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, két hónapig tartott. Aztán egyik napról a másikra nem akart már tőlem semmit a srác.
2020. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fu mi egyutt elunk 3 eve de miota komoly azota nincs normalis szex :(
2020. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!