Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszexibb munka egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legszexibb munka egy férfinek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Bányászat meztelenül.
2020. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Mindegy hogy mit csinál, csak legyen kigyúrva, és félmeztelen.
2020. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Példáúl séf az jó?
2020. aug. 3. 17:24
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Ez teljesen szubjektív. Nőtől függ.


Volt olyan ismerősöm nő aki a katonákat tartotta annak, volt aki a szakácsokat, volt aki a gázszerelőt (!) tartotta annak (mondjuk az még nekem is tetszett f@szi létemre), és itt a lényeg (!), hogy nem a szakmától leszel mondjuk "szexi", nem maga a szakma, munka tesz azzá, hanem az ember aki benne van, benne dolgozik.


Gondolj már bele, mit érsz te azzal, ha mondjuk egy multicég vezérigazgatója vagy de csak egy seggfej nyomorult vagy akit csak a pénze miatt érdeklik a nők? Közben meg egy hájfejű szemüveges gyökér lennél mondjuk (a cégvezérek nem macsók sok esetben, csak nárcisztikusak de ez mindegy) és persze lehetsz te mint az előbb írtam gázszerelő (!) is ha baromi jól nézel ki, macsó vagy, férfi vagy, jó pasi vagy, 10 nőből 8-nak tetszel, akkor szexi vagy, ha valami fejes vagy, attól még nem leszel szexi, max rohadt gazdag, hmm...

2020. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Tűzoltó
2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
Számomra minden olyan munka, ahol elegánsan kell megjelenniük. Pl.ügyvéd
2020. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Persze a személyiség a legfontosabb de biztos vagyok benne hogyha van egy okos jófej igényes f@szi aki jol nez ki de kukásautóban dolgozik vagy budit takarít (nem akarok senkit megsérteni ezzel) vagy van egy ugyanannyira vonzó okos stb csávó aki pl pilóta, séf, tüzoltó akkor 10böl 8 nő a másodikat választaná.
2020. aug. 3. 17:34
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Azért a legalja munkákig nem kell elmenni! Én sem ezt írtam. Nyilván egy nő nem fog összejönni egy kukásautón dolgozóval vagy egy utcaseprővel, de ilyen alja munkáknál (bocsánat) már a nő azt is nézi, hogy éhen hal e mellette vagy nem. A gázszerelő azért kicsit más, meg a gyári melós is más, ott is lehet karbantartó, vagy mérnök, ők is dolgozhatnak gyárban, nem kevés nettóért tudomásom szerint.
2020. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Kukásautón dolgozók elég jól keresnek,de mindegy.Aki dolgozik nyilván nem fog éhenhalni senki mellett sem...

Nálam az orvosi munka a szexi egy férfinél.

2020. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Egyertelmuen a rockzenész.
2020. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!