Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék még segíteni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék még segíteni neki?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon rámírt egy pasi, aki nem jött be, de mivel hosszú, értelmes levelet írt nem a szokásos sablonszöveget, így válaszoltam neki. Utána elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy alkoholbeteg, 6 éve masszívan iszik. Találkoztunk élőben, ahol leszögeztem neki, hogy nem akarok tőle semmit, nem jön be mint pasi, de szívesen segítek a problémája leküzdésében. Programokat csináltam vele, igyekztem kiszakítani az unalmas hétköznapjaiból, elkísértem orvoshoz is. Pár napig minden jobb, majd kezdődik minden előről, mintha semmi sem történt volna. Nem tudja elfogadni azt sem, hogy én mint barát állok mellette, többször bepróbálkozott azóta, hogy világosan tudtára adtam, hogy nem lesz.

2020. aug. 3. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Irány az elvonó.


Amúgy amíg vele lógsz, folyamatosan be fog próbálkozni. Neki te egy nő vagy, egy szexuálisan izgató valaki, és csak arra vár, hogy te is kezdj szexuálisan érdeklődni iránta.

2020. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt már többször is, véglegesen nem tudta letenni a piát. Nem fogok soha érdeklődni úgy iránta, de úgy érzem nem hagyhatom magára ebben a kiszolgáltatott, nehéz helyzetben.
2020. aug. 3. 17:54
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha Terézanyut jàtszod, annak itt nem lesz jó vége.
2020. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szociális munka szakon végeztem, nagyon erős bennem az elesetteknek való segítségnyújtási hajlam. Ő egy jó ember, csak a pia kifordította önmagából.
2020. aug. 3. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Noren1989nek igaza van.

Erre rá fog menni a lelki nyugalmad, és az anyagi biztonságod.

Az alkeszek piócák. Be fog furakodni az életedbe, a lakásodba, a pénztárcádba, a bugyidba. És amikor már nem lesz mit tőled elvennie, kimutatja a foga fehérjét.

Az alkoholizmusból meggyógyulni nem lehet, csak rövidebb-hosszabb ideig józannak maradni.

2020. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kemèny heroin függő voltam, ezzel a közeledèssel àrtasz a legtöbbet! Ha ő nemakar igazàn kiszàllni, csak miattad mondja,akkor nemfogfelàllni! Hasonló volt velem is! 12 ève tiszta vagyok, 2 diplomàm is meglettazóta, ill 3. Nyelvvitsga!

2020. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ne is miattam akarjon megváltozni, saját maga miatt kell. Akarja, de mindig elbukik, ebben igyekszem neki segíteni, hogy most sikerüljön.
2020. aug. 3. 18:45
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A vége az lesz hogy jól megerőszakol majd... én inkább hanyagolnám.
2020. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ilyesmitől nem tartok, nem valószínű, hogy erre vetemedne. Ismerkedésben is adtam neki tippeket, hogy miket írjon vagy mondjon a lányoknak, mi az, ami a többségnek imponál.
2020. aug. 3. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vágod amúgy hogy ezzel mennyire kínzod őt? Csórikám teljesen feleslegesen reménykedik hogy valamikor lesz esélye nálad... te meg minden nap ott riszálod magad előtte. Bár gondolom nőként nem igazán tudod átérezni ezt.
2020. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!