Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezen segiteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen segiteni? Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
A parom es en egy jo ideje egyutt vagyunk mar, de nem tudja elfogadni a multam. Van benne egy olyan dolog amit o nem igazan tud elfogadni (nezzetek utszelinek vagy akarminek, mikor vele kezdodott az egesz massal kavartam). Es mivel akkor nem voltunk egyutt meg igy ugy gondolom hogy van ra esely, hogy elfogadja. Probalok vele errol beszelni de nem igazan megy. Mar a parkapcsolati tanacsado is eszembe jutott de arra nem tudom, hogy reagalna. Komoly valaszokat szeretnek, mivel szeretnem megmenteni ezt a kapcsolatot. Elore is nagyon koszonom.

#parkapcsolatitanacsado
2016. aug. 15. 04:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy ez az elfogadhatatlan dolog az hogy szingliként kavartál valakivel közvetlenül mielőtt összejöttetek, de amikor együtt voltatok a másik kapcsolat már befejeződött? Vagyis csupán az a gond hogy nem az első férfi volt az életedben? Vagy hogy túl gyorsan követték egymást az előzővel? Ezt miért nem tudja elfogadni?


Amúgy a párkapcsolati tanácsadó lehet jó ötlet, de ha folyamatosan azt érezteti veled hogy útszéli vagy mert nem ő az első kapcsolatod akkor biztos ragaszkodni akarsz ehhez a pasihoz?

2016. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!