Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra milyen tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen tulajdonságai vannak egy proli nőnek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 20:17
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Olyan mint balázskának 😆
2020. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Tetovált, piercinges, káromkodós nő.
2020. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

gátlástalan

alpári

közönséges

igénytelen

2020. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sznob, fuksz hegyek, lenézi a nála nehezebben élőket, nagy hangú, megjátszós, alkohol.
2020. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

meg az amit a 3-as is írt. + pénzéhség.


4-es voltam.

2020. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Társkeresőn így ismered fel őket?

Férfi kérdezi tőle...

hol laksz

hát albérlet a csajokkal háromszobás lakás de hatan vagyunk mert így mindenki nem egyedül alszik de nem is kerül sokba.

Mit dolgozol kérdi a férfi

hát egy boltban eladó vagyok vagy fodrász vagyok vagy asszisztens

És ebből meglehet élni kérdi a férfi...

hááááát mindig járunk a csajokkal pasizni a xy clubba hátha feltudunk valakit szedni(enyhe utalás hogy keresgél alanyunk pénzes csávókat).

Utána átveszi a szót már alig várja...

Milyen kocsid van?

mikor tervezel újabbat venni?

Szoktál nyaralni?

jah csak egyszer egy évben...én kétszer szereték plusz negyedévente európai városokban körutazás pár napos.

Mit dolgozol vállalkozó vagy?Nekem csak azok tetszenek mindegy hogy cipőjavító kisiparos de vállalkozó legyen.

Hol laksz kertes házban?

Jah csak lakás? nekem háromszobás kell mert a ruháknak cipőknek kell egy gardrób szoba fifi kutyával mi lesz nem lesz így légtere.

mikor akarsz kertes házat venni mert a fifi kutya jobb ha a saját udvarunkon végzi el a dolgát nem kell mindig levinni.

mennyit keresel?

mert nem szeretnék sokat melózni már jó volna mindig szoliba masszázsra spinningre manikűröshöz meg shoppingolni eljárni...

2020. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ismerkedéskor a következőket kérdezi. Mekkor a jancsid? Milyen vastag? Szeretsz naponta 3-4 alkalommal dugni? Szereted, ha reggel cumival ébreszt a párod? Gumi nélkül szeretsz dugni? Hova szeretsz élvezni, szájba vagy punciba?
2020. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
6+7 Ezt most nem mondjátok komolyan?????????:D Ezt nem akarom elhinni.
2020. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Tetovált, dohányos nő, akinek van néhány gyereke az előző kapcsolatából.
2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Na ja,panellakók akik komerszek,kishituek,nincs izlesuk,tomegarut vesznek.Kishituek nincs ambíció.
2020. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!