Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 22 éves lány/nő MINIMUM hány éves fiúval/férfival lehet képes egészséges, komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Ha azt vesszük alapul, hogy a lány talán éretlenebb a korabelieknél, a fiú meg érettebb, akkor is lennie kell egy bizonyos határnak.

2020. aug. 4. 23:32
A kérdező szavazást indított:
14-15 évessel (a beleegyezési korhatár miatt)
16-17 évessel
18-20 évessel
21-23 évessel
Legyen a férfi 2-4 évvel idősebb a nőnél
Legyen a férfi 5-7 évvel idősebb a nőnél
Legyen a férfi 8-10 évvel idősebb a nőnél
Szükséges, hogy a férfi több mint 10 évvel idősebb legyen a nőnél
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnek pont ugyanolyan teher, ha a társa kevesebb nála, és ezt a tényt nem írja felül a társadalmi norma.

Nem értem miért kell ezt a viszonyulást kettős mércével megkülönböztetni.


Mindenkinek a saját képességeihez és fejlettségi szintjéhez mérten kéne társat választani, nem pedig általános szabályként elkönyvelni, hogy ahol nagyobb számok vannak, az a jobb, fejlettebb, tehát az lesz a férfi - ahol kisebbek a számok, az lesz a nő, mert a nők ilyen kis bénák, hogy idősebb, tapasztaltabb férfi nélkül semmire sem képesek.


Más perspektívából: Rám nézve sértő, hogy csak húgom korabeli barátnőm lehetne, mert ez azt sugallja, hogy nem vagyok elég jó a saját korosztályomnak, mintha a képességeimet minősítenék.

2020. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem döntő a kor, hanem az, hogy a két fél legyen egy azonos szinten. Legyen az akár 2 év a nő javára, vagy négy a pasi javára.

Nálunk csak fél évvel idősebb a barátom, de nem érzem azt, hogy idősebb férfi kéne mellém. Sose szerettem volna apámkorabelivel járni :D

19/lány

2020. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 18-20 éves korosztályra szavaztam, de 24 éves nőként minap találkoztam egy hihetetlenül művelt, magabiztos, férfias kiállású 16 éves sráccal, rendesen leesett az állam a karizmájától. Alig mertem bevallani magamnak, hogy vonzódom hozzá, még most is szégyellem magam, hogy egy ilyen "kisfiú" megmozgatott. Mi ebből a tanulság? Nagy biztonsággal tényleg a 18-20 éves a legmegfelelőbb minimum, de vannak szélsőséges esetek is, hogy fiatalok elég érettek, és természetesen a gyakoribb, hogy a jóval idősek is éretlenek.
2020. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem függ a kortól
2020. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen 17 éves a minimum, de az is csak akkor, ha a srác jóval érettebb és sokkal-sokkal több élettapasztalata van, mint a többi korabelik tininek, nemcsak úgy "hát én úgy hiszem, hogy érettebb vagyok, mert megnéztem már egy művészfilmet, és nem aludtam el rajta, és nem szoktam a sárga földig leinni magam".
2020. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!