Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges és mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges és mennyire lehet az zavaró, ha minden nap beszélget egy srác egy csajjal? És miért?

Figyelt kérdés
A jó múltkoriban olvastam valahol itt egy kérdést és akkor meg is fogalmazódott bennem ez a kérdés.

2018. nov. 13. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne zavaró ami természetes?
2018. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Képzeld van olyan csaj akivel 13éve mindennap beszélek. Néha kicsit zavaró, de mit csináljak ha a feleségem?
2018. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom kinek zavaró. A legjobb barátommal évek óta minden nap beszélünk és cseppet sem zavaró.
2018. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor is így gondolnátok, ha veletek beszélgetne az, aki össze akarna veletek jönni?
2018. nov. 13. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem egészen tiszta mire irányul a kérdés. Most úgy érted zavaró-e ha párkapcsolatban az egyik fél minden nap beszél ellenkező nemű féllel? Erre a kérdésre én is szoktam gyakran beszélgetni ellenkező nemű barátokkal, a párom meg biszex úgyhogy az egész baráti társaságától eltilthatnám ezen az alapon(sosem voltam féltékenykedős, szóval engem ez sose zavart) Ha meg olyan szempontból kérdezed, hogy zavaró-e, ha ismerkedésnél mondjuk minden nap beszél a két fél, én nekem fontos a beszélgetés, hogy megismerjük egymást és az, hogy lássam érdeklem az aktuális jelöltet. Nyilván nem kell kiborulni, ha épp nem jut idő beszélgetni egy nap, de ha van ideje az embernek miért ne, szerintem nincs abban semmi negatív,hogy érdeklődünk a másik iránt.
2018. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció és értelmetlen..
2018. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! 5. Válaszolónak üzenem, hogy igen, az ismerkedés szakaszára gondoltam ezalatt a kérdés alatt. És kedves 6. Válaszoló! Igen, ez egy kitalált kérdés, nem történik velem ilyen, pusztán a kiváncsiság vezérelt. ☺
2018. nov. 13. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben zavaró, ha valakit mégis zavar, szerintem valahogy elintézi, hogy ne beszéljen veled.

Ismerkedési fázisban néha még a napi beszélgetés is kevés, ha megvan a flow és a kémia. ;)

2018. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!