Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt olyan veletek, hogy diákkorotokban (14-15 évesen) nagyon tetszett egy csinos fiatal tanárnőtök, és még 15 év múlva, felnőttként is kívánjátok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként tetszett régen férfi tanár. Egy általánosban, egy pedig a gimiben. Most már egyik se kéne közülük. Viszont a matek tanár, aki akkor nem tetszett igazán, az most jöhetne egy numerára. Vagy kettőre.
2020. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd. Tán a mai napig sem találkoztam annyira jó alakú nővel, mint amilyen anno egyik évben az angoltanárunk volt.
2020. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig volt, de ma már nem.
2020. aug. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
16évesen az emeltmatekos tanàrnő valami kegyetlen volt. Első alkalommal egy fehér nadràgban jött, fekete tangàval alatta. Arcra nem volt vilàgbajnok, de nagyon formàs nő volt. Azóta nem nagyon nézegettem ilyen szemmel őt.
2020. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4.



Nálunk is volt ilyen tanárnő, hogy kb mindent kirakott, tudta magáról hogy jó és nyíltan provokált.

2020. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!